LV RU
www.sudzibas.lv Lulū Pica Slikts serviss

Lulū Pica - Slikts serviss

Sveicināti, dārgie Lulū picas kārotāji. ! Pirms nedēļas, piektdienas vakarā tika apmeklēta Lulū picas ēstuve, kurā nolēmām pasūtīt picu un doties uz mājām kurās arī ar gardu muti notiesātu pasūtīto gardumu. ! Pasūtītā pica - vistas pica ar ananāsiem. ! (atliek tik piebilst, ka bijām tik apmulsuši, ka tā arī bildi neuzņēmām) ! Atverot kasti-secinam, ka picas saturs un izskats ir bēdīgi nabadzīgs. ! Uz vienas picas šķēles uzmests viens vesela ananāsa šķēle un siera tik pat kā nav.
Dienām ejot pienāca arī šī liktenīgā piektdiena pēc kuras ir mainijušās domas par šo iestādi!
Iemesls redzams bildē! Rodas jautājums-vai tiešām ir tik grūti parūpēties par to, lai katrs klients arī gribētu atgriezties pēc otrās noēstās picas?
Un, dārgie lulū picas vadītāji, direktori-varbūt, ir vērts ik pa laikam pasekot līdzi, kas notiek lulū virtuvēs, cik noguruši ir cepēji un vai viņiem vispār ir atbilstoša izglītība. Nesakot neko vairāk - esam vīlušies lulū iestādē. Vai mēs tur kādreiz atgriezīsimies-99% varu teikt, ka nē-1% paliek tiem brīžiem, kad ieskriesim pakaļ dzeramajam. !
Domājams, ka neprasam daudz - tikai cieņu citam pret citu!
Paldies par sapratni!

Pe

Komentāri (6)

Работяга 12.11.2017

Pec izskata tas vispar needams

Br Brainiac 12.11.2017

A kura picerija so brinumu pagatavoja? Pie viniem ir taa - jazin no kuram picerijam drikst un no kuram nedrikst pasutit.

Pe Pekausis11 12.11.2017

Juglas picērija!

Ie Ieleja 14.11.2017

Zini , tajā picērijas tīklā nekas nav kārtībā, ne darbiniekos, ne sistēmā, ne programmā, ne virtuvēs un šoferos, pat ne direktoriIjas kabinetos un vadībās. Tu ir riktīga mēslaine, godīgi sakot. Un algas smieklīgas par nesakārtotu programmu un darbiniekiem, tik daudz kā lieka ir jāpilda, jādara, jāstreso, tfu!

Ke Kenbi 14.11.2017

Daudz vieglāk picu uztaisīt mājās - lētāk, garšīgāk un cik nu veselīgāk, bet tomēr! Mūsu picērijās cenas ir drausmīgas un kvalitātei neatbilstošas.

Vi vivo96 15.11.2017

Lulu Pica . Neiesaku iet stradat Lulu Pica , parak maza alga , loti daudz cilveku beg prom no sis firmas , jo maksa maz , bet grib daudz un ari apsudz kurjeru par , ko vins nav darijis un ari nav vainigs . Maksa mazak minimalai algai

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay