www.sudzibas.lv Lulū Pica Slikts serviss

Lulu Pica - Slikts serviss

Pasūtot akcijas picas Picērija Lulu pa telefonu operarors teica, ka būs jāgaida 1h. Pēc 1h un 10 min nolēmu pazvanīt un apjautāties cik tālu ir pica, jo noteiktais gaidīšanas laiks jau bija pagājis uz ko operatos atbildēja, ka mūsu picas tiek pārceptas. Ko nozīmē pārceptas mums nepaskaidroja. Varbūt kāds bija noēdis visu garnējumu un nācas taisīt pa jaunam?? To atliek tik minēt. Kad jautāju cik ilgi vēl jāgaida man atbildēja vēl kādas 25. minūtes. Kā tad tā? Pirms tam tas prasīja 1h laika, bet pēkšņi izrādās, ka to var paveikt daudz ātrāk. Lai nu kā, apjautājos par 50% atlaidi, jo pasūtījām picas cerība, ka varēsim pacienāt viesus, bet par cik viesi ilgak uzkavēties vairs nevarēja, nebija īsti iemesla vairs pēc picām. Atlaidi protams viņi atsacījās piešķirt. Nez ko viņi darīja ar picām kas pēc operatora teiktā jau krāsniņā cepās, drošvien paši noēda. Secinājums ir tāds, ka pica LuLu iespringst uz savām 49 minutēm, lai paspētu piegādāt picas laikus,jo citādi taču viņi paliks bešā. Diemžēl par klientiem kuri pasūta akcijas picas neviens īpaši neuztraucas, jo tie jau tik un tā maksās.

K KR 22.12.2016

Nu labi, lai tev nākamreiz aizved apdegušas picas pa tavu 1h, skatīsimies ko tad teiksi :)

A Agita1111 26.12.2016

Kapec javed apdegusas picas? Ar pirmo reizi normalas picas nevar izcept un atvest???

S Sky_Cide 25.09.2017

Dažreiz pavariem nepietiek laika lai uzcept un verot picas vienlaicigi. Un ta sanak ka biežvien apdeg.
It ipaši taja laika kad nav 49 min akcijas. Tas nozime ka parak liels apjoms