www.sudzibas.lv Lulū Pica Slikts serviss, atved neto kas pasūtīs, pat savs super piedāvājumos īpašajiem klientiem!

Lulu Pica - Slikts serviss, atved neto kas pasūtīs, pat savs super piedāvājumos īpašajiem klientiem!

Piektdien, 30.05.2017. pazvanīja man no pica LULU, lai uzzinātu atsauksmes par servisu. Teica, ka tieši man zvana- tas nav paredzēts visiem cilvēkiem. Pateicu, ka serviss pārsvarā neapmierina, jo lielāko ties netiek atvesta pica laikā. Zināšanai- picu dazriz pasutu uz konkrtu laiku ( piemēram - 11 pa dienu pasūtu uz 4 vakarā, jo man neinteresē man tā spēlīte, ka neatvedīs 49min laikā un tad būs pa brīvu. Iepriekš kad esmu uz konkrētu laiku pasūtījis- nekad nav vēl laikā atvest- parasti apmēram ar 2h nobīdi, tātad uz 6 vai 7 vakarā, plkst 4 vieta) Tieši to es arī pateicu pa telefonu, kad tas man neapmierina, kā arī citreiz neatvd to, kas pasūtīts.
Pēc komentāru uzklausīšanas man operatore piedāvāja super piedāvājumu tikai man un tikai šodien pasūtīt lielo asorti picu un lielo desu picu, kā arī 2 smūtijus pēc izvēles. Viss kopā- 24€. Teicu, labi- piekrīti vienīgi tad, ja desu picas vietā būs tikai siera pica. Uz ko man atbildēja, ka var tikai desu picu pielikt. Es saku- vai jums tiešām ir rūti neuzlikt uz tās picas tās desas virsū? Jā tā an viņi varot izdarīt un tiešām piefiksēšos, ka desu nevajag likt, jo esot tāda prakse, ka nevēlamos produktus var nepivienot. Tālāk izvēlos divus smūtijus un pasaku, lai piegādā man to komplektu nākamajā dienā plkst 16:00.
Pienāk nākamā diena- šodiena- man plkst 14:00 zvana - ka gribēja atgādināt par piegādi plkst.16:00. vai viss ir kārtībā vai nvajag ātrāk piegādāt? s saku- ja varat, tad vedat taga picu. Man atbild- labi- tad piegāde būs plkst 15:30, kas manī izbrīnīja par to, ka ātrāk ir tikai pusstundu, kas ir 1,5h no brīža, ka tiek zvanīts un prasīts par to vai ātrāk var piegādāt.
Beigās man saka, ka būs no plkst 15-15:30. Labi. Ta arī notiek- plkst. 15:00 zvans, ka pica ir klāt.
Bet atvestas ir tikai Asorti un desu pica- smūtiju nav, jo esot picērijā tie beigušies, bet līdz ar to jāmaksā būšot mazāk- nevis 24€, bet 19€. Dodu 20€- taču izdot viņam nav ko, bez tam nekāds čeks arī netiek dots līdz.
Ienāku mājā iekšā- atveru- tur Asorti pica pārbāzta ar desām no vienas vietas un desu pica pilna ar desām.
Zvanu un par to sūdzos- man neko atbildēt nevar operatori, nu tad arī izdomāju to šeit uzrakstīt.
Bez tam šīs atvestās picas ir negaršīgākās kādas vien esmu pasūtījis un šī nu tiešām ir pēdējā reize, kad vispār izmantoju Picas LULU pakalpojumus, no nu mans lojaltātes mērs ir pilns, jo pēdējās 3 reizes ir bijušas drausmīgas vai nu picas vai pats serviss