www.sudzibas.lv Lulū Pica Slikts servis

Lulu Pica - Slikts servis

Ļoti slikts servis.
Ļoti sagribējās ēst tāpēc devos uz tuvāko picēriju, Krišjāņa Valdemāra iela 145-2.
Diemžēl neiegaumēju darbinieka vārdu, bet kasiere bija ļoti rupja, un nācās man 60min gaidīt kad viņā beidzot mani apkalpos, jo runāja ar pavāru un nevēlējas apkalpot klientu.
Esmu ļoti vīlies jūsos pica Lulu ;(
Kā var pieņemt darbā tādus cilvēkus?
Kur palikuši visi jaukie darbinieki?
Es uz šo picēriju jau nāku 2 gadus.
Un pēdējā laikā paliek ar vien sliktāk, atceros kā strādāja jauki darbinieki kuri bija laipni un smaidīgi, bet tagad ir bezkaunīgi. pagājušo vasarā vēl viss bija ideāli.
Ceru atrisināsiet šo problēmu ar darbiniekiem.
Vēlu veiksmi.
#Artūrs.

K Kauns 29.04.2017

Laipnie darbinieki sen aizbrauca uz turieni,kur viņu darbu novērtē ar normālu algu,nevis izsmieklu. ;D

A AGr 30.04.2017

Kopsavilkums, ko izvilku no sūdzības:
"ļoti gribējās ēst, tāpēc 60 minūtes gaidīju, kad mani apkalpos."
ko lai saka, dzelzs nervi. Man nebūtu tāda pacietība.

donna b 30.04.2017

Ka var izturet picerijaa gaidit 60 mins un neaiziet prom? Tas pat nav nekads restorans vai kafejnica, kur Tavu pasutijumu pienem un var kaveties.

P Piяв 02.05.2017

Par tadu algu var tikai atnakt darbā un papļapat ar koleģiem, par klientu apkalpošanu ir paredzeta cita alga.Laikam kaut ka ta!

P Pretenzija Pretenzija 02.05.2017

Luluuu sūkā ledu! Nekaunos to teikt, visss sūkā ledu, gan nosaukums, atmosfēra, un picērijas būtība!

A alke 07.05.2017

Pilnībā piekrītu, nesen tur bijām ar māsu, stradajošais personals neiepriecinaja,

B Bizu-bizu 07.05.2017

Man personīgi, tracina, kad personāls negaidot pienāk klāt un savāc visus traukus. Vai tad tiešām nevar uzgaidīt,kad klients paēdīs, un tad "novākt" galdu?!

E Elīna 11.03.2018

Par apkalpošanos šoreiz nevartu sūdzēties,laipna jauna meitene bija, bet varu sūdzēties par to, ka atnākot mājās atveru viss izskatas labi,bet pēkšņi uz viena gb ieraugu blondu matu, pirms lieciet iekšā apskatiet vai viss kārtība neviss matainas picas dodat! Staigā picu cepēja blonda uzmālejusies, savaktu labāk savus matus! Bet par meiteni pie kases super atsaukmes!

E Elīna 11.03.2018

Valdemār ielas!