www.sudzibas.lv Lulū Pica Picas kvalitate

Lulu Pica - Picas kvalitate

Dzīvoju Zolitudē. Kādu īsāku atpakaļ aizveras misu lulu filiāle Karla Ulmana gatve. Pēdējas 2 reize s picu pargadaja no vienības gatves 113 filiāla. Pirmo reizi pasūtīju super lulu to atveda no vienas puses pilnīgi neapceptu ar nescepto miklu no otras puses līdz oglem izdegušo. Pirveru iz to acis vakardien paduyiju 2=4 komplektu aizveda pēc 1 st 40 min un tapat pa malam līdz oglem melno un vienai bija kautkada vecs picas ogle iekša 2 cm liela. Nokodot gabalu no škeles pilna mute ar "mmmmm... kraukškīgo ogli" beee.. Ta ir pedeja reize kad sutu picu pie lulu. Kaktgan no Ulmana gatves kad sūtīju n-tas gadud bija viss kartība. Laikam tai vienības gatve tads pavars - students kurš pirmo reizi cep picu un nekadīgi nevar piedhauties vai neapmierināts ar dzīvi cilvēks.

Papildināts [email protected] 07.12.2016

Rakstīju ne telefona, braucot. Bet tas lietas būtību nemaina. Lulu picas kvalitāte, jau sen nav tāda pati ka agrāk bija. Biezi sūtot picas varu teikt ka labāka pica ko nācies pagaršot Rīgā ir caffe76.lv, Pasūtīju nesen no manapica.lv biju patīkami pārsteigts šie taisa tādus "sviestmaižu picas" kurās ir samests daudz kas - resnas, sātīgas bet garšīgas.
cafe 76 savukārt taisa max līdzīgas ka īstas 100% itāļu picas.
P.S. Labu picu var 'tagad pasūtīt ari bez Lulu. Kur es personīgi nemūžam vairs nepirkšu.

D Dontkillmyvibe 19.08.2016

Iemācies rakstīt no sākuma un tad sūdzies!!!

Kas tas bija?!?!?

R Rihard Borovkov 19.08.2016

Neko saprast nevar! Ja rasti latviski, raksti pareizi. Nav saprotams ko domājāji: kādu īsāku atpakaļ aizveras misu lulu filiāle karla ulmana gatve (pirms kāda laika aizvērās mūsu filiāle) , pēdējas 2 reize s picu pargadaja no vienības - kā pica var pāriet? Varbūt atveda? Pirveru iz to acis vakardien paduyiju - ne vārda saprast nevar! Kautkada vecs picas ogle iekša 2 cm liela - nav loģikas šiem vārdu savienojumiem. Pilna mute ar "mmmmm... Kraukškīgo ogli" beee - kas tas par vārdu savienojumiem?Sūtīju n - tas gadud bija viss kartība - nav šādu vārdu savienojumu, piedhauties - nav šāda vārda lv valodā.
Laikam pats esi neapmierināts students ar dzīvi. Ja tu runā ka raksti nav brīnums ka tev atveda šādu picu, jo pie pasūtījuma gan jau nevarēja saprast kādu picu gribi un izklausījās ka gribi noogļotu picu!

E Edgars Krumins 29.12.2018
Nav brivaspicas par kavesanos

Lai gan majaslapa skaidri pateikts, ka par velak piegadatu picu ta pienakas par brivu, darbinieki atteicas dot picu par brivu, lai gan bija nokavejusies 35 minutes. Ari kurjera un dispecera atbildes bija ruphas un neprofesionalas.