www.sudzibas.lv Lulū Pica Pārtikas saindēšanas

Lulu Pica - Pārtikas saindēšanas

Sveiki pasūtīju Lulu Picu 2020-01-23 00: 49 un pica atnāca planāka neka parasti un garšoja glumi, pēc apešana nākamajā dienā stipra caureja man un manai draudzenei, kad zvanīju viņu dispečeriem atbilde bij ka viņi nav atbildīgi par to, loti slikta apkalpe un dell šī jāņem slimības lapa jo vēders sāp un nevaru pastrādāt, un Dell šis ricības zaudzēšu vismaz 50 eur ja ņemšu slimības lapu, sanāk 22 eur par vēder sapiem un - 50 vell par to ka nestrādāšu.

23.01.2020

RAMONA👀 23.01.2020

Taj viņš nabadziņš pa visu dienu tik picu apēda un ne no kā cita slikti nevarēja būt. Uzreiz pica vainīga. Kad tā bij pkāna un gluma, tad ēda nesūdzoties.

RAMONA👀 23.01.2020

Sorry par kļūdām. Apēdu picu, gaidu, kad skriešu uz podiņa. Uztraukums

Saivii 23.01.2020

Nefig riit naktiis, nebuus ne veedergraizes nekaa.
Bet te izklausaas peec kaarteejaas "paseedeeshanas" darba dienaa.Gjau aizdzeeraatiess, picu pasuutiji, no riita taada poha,ka uz darbu nevar aiziet un tad ashi jaaizdomaa kaads attaisnojums. Un tad ieraudzijaat LULU chekinju uz galda- aizietinjaas ,ir attaisnojums.
Veiksmi veseljoties !

P pagpag 24.01.2020

tai TRIO picai kautkas nav pareizi tīri kulināriski, vai kautkas nedalikts vai arī pielikts kam tur nebūtu jābūt... reiz biju kā izsalcis vilku bars, apriju šķēli, jo vizuāli tā likās simpātiska, bet garšīga nebija, ja pareizi atminos kautkāda pārāk sālīta vai paprikota, bet paldies Dievam nebija ar tādām sekām kā Jums un Jūsu draudzenei...

T Tas123 24.01.2020

Te nav draugiem.lv, cilvēki var sūdzēties šeit cik uziet. Atnāk te daži lai vainotu nevis vainīgos, bet upurus. No lulū picas nedzirdam par saindēšanos pirmo reizi, tka nešaubos. Viās ēdināšanas vietās pastāv tas risks.

kerlok 31.01.2020

Viss, klapējam ciet iestādi, šausmas, un Jūs pat ziniet, ka no picas tas viss ir, vot professori.