www.sudzibas.lv Lulū Pica Nevar veikt elementārus pasūtījumus

Lulu Pica - Nevar veikt elementārus pasūtījumus

Pasūtījām picu uz mājām, pieteicu, ka lai neliek virsū sīpolus. Kurjers piegādāja jau 2 minūtes pēc piegādes laika, jo nemācēja durvju kodu ievadīt, tad durvīs sāka ar mani strīdēties par durvju kodu, fiksi samaksāju un darvis ciet. Atveru kasti un tur, protams, ar sīpoliem...Zvanu lulū picai, zvana saņēmējs apstiprina, ka pasūtījums bijis bez sīpoliem, uz jautājumu- kā risināsim, piedāvā, ka kurjers brauks pakaļ, tad vedīs atpakaļ picu, ceps jaunu un vedīs, t.i., vēl kā minimums 1h! Pateicu, ka neesmu saņēmusi savu picu, jo sūtīju BEZ sīpoliem, uz ko man atbildēja- ja jums kaut kas nepatīk, zvaniet uz mūsu biroju...Lieliska attieksme!

Z

C Chelsey 18.09.2016

Ahujeķ, noņem nost tos sīpolus un stum purnā.

J John Johnson 18.09.2016

Ja nonemt, tad tur tik un tar bus sopole smaka

Latviešu tautas 18.09.2016

А если насрать в эту пиццу и заехать ею в курьера?..

J John Johnson 19.09.2016

Тогда курьер будет вонять.

Lulu pica jums piedāvāja atrisināt savu kļūdu, jūs atteicāties. Kādu tad risinājumu vēlējāties: lai Lulu pica jums uzceļ villu okeāna krastā? Kļūdīties var katrs, tajā skaitā arī jūs savā sūdzībā esat kļūdījusies, taču atšķirībā no Lulu picas jūs nekādu risinājumu nepiedāvājat. Varbūt uzrakstīt par jums sūdzību - Zane BJ - neprot rakstīt?

J John Johnson 19.09.2016

Самое адекватное решение - привезти вторую пиццу без лука бесплатно. А на первую просто забить. Вместо этого они предлогают какую-то возню с приездом курьера, чтобы он забрал первую пиццу...... и дальнейшим ожиданием замены....

V vivo96 15.11.2017

Это не удивительно . Много курьеров ушло потому , что : 1) слишком маленькая зарплата , а хотят очень много . 2) когда отдаешь пицу бесплатно , начинается разбор полетов и в итоге с зарплаты вычитается , а не понимают элементарных вещей , что за 5 минут курьер из одной точки в другую просто не успеет доставить . Мне лучше пиццу отдать бесплатно , чем лишиться прав , да и к тому же , когда конфликты по работе возникают уже в самой пиццерии , руководство просто не хочет войти в положение курьера и выяснить всю суть , в итоге курьер просто становиться изгоем , да и к тому же очень плохое отношение к русским . Им важнее прибыль , а не потом обвинять в том , что много пицц отдает , как будто курьер один на фирме работает . НЕ ИДите туда работать , лучше другую работу ищите , за последний месяц вообще 30 человек - курьеров ушло , а это о чем - то говорит .

T Tong Po 19.09.2016

Klientu pacietības mērs ir apbrīnojams. Jā, arī tas, cik grūti ir pazaudēt veco labo laiku labo slavu!
Konkrētā picērija ir nekāda - ne kvalitātes, ne servisa, bet cena gan nemainīgi augsta. Pagaidām izdzīvo uz "vecajiem lauriem".
Mana pacietība izbeidzās, laikam pēc kāda 3-5 "kasjaka" no viņu puses. Ilgi devu atlaides ar "kam nu negadās". Beigās sapratu, ka viņiem "gadās" nepārtraukti. Viss, nu jau labu laiku vairs no viņiem nesūtu neko.

V Viesmiilis 15.05.2017

Man liekas, ka visas šīs sūdzības raksta cilvēki, kuri nekad nav strādājuši sabiedriskajā ēdināšanā.
Varu uzreiz pateikt, ka šīs sūdzības nevienam neinteresē, jo neviens speciāli neliek sīpolus, nededzina picas. Katram gadās. Varbūt darbinieks strādā jau 12. stundu un vēl pats nav ēdis. Protams, ka nekādi profesionāļi Lulū nestrādā. Tāpēc kvalitāti var negaidīt.

V vivo96 15.11.2017

Ja strada 12 stundu , panem partraukumu . Es redzeju , ka tie stradnieki strada .

V vikvit 19.11.2017

Zane , a kas par piceriju tas bija un kura pilseta ?