www.sudzibas.lv Lulū Pica Неуважительное отношение к работникам

Lulu Pica - Неуважительное отношение к работникам

Отвратительное отношение к работникам, заставляют несовершеннолетних работать ночные смены и по 12 часов в сутки, на увольнительное, руководитель līga, предлагает пососать мамину грудь и называет бездарем, крайне не рекомендую устраиваться в эту пиццерию не при каких условиях.

31.08.2019

Компания получила уведомление об этой жалобе

O Otis 31.08.2019

Darba inspekciju neviens vēl nav slēdzis. Vērsies pie šiem , ja ir kādi pierādijumi par iepriekš minēto sūdzību.
Cik zinu , tad pēc darba likuma nepilngadīgajiem bija tur savas citas nianses, kuras tiešām bieži daudzi darba devēji necenšas ievērot.

D Dom2 31.08.2019

Otis, вы сами когда нибудь обращались в эту инспекцию? Все жалобы игнорируются , нет смысла тратить свое время.

O Otis 31.08.2019

Atvainojiet, bet man vairs te nav ko piebilst.
Ar šādu attieksmi cilvēkus arī turpinās čakarēt. Te ir tikai jautājums - vai tā problēma ir tik traka, ka jāsūdzās, ja pat nav spējīgi paši vērsties tur kur jāvēršās. Acīmredzot, var redzēt, ka problēmas tā tad nav.
Pat daudzi darba devēji paļaujās uz darbinieku slinkumu vai nezināšanu šādos gadījumos, un tas ,ka daudzi baidās, jo atlaidīs no darba? Ko jūs.. beidzās vasaras brīvlaiki un iestājais dziļais vakums un darbinieku trūkums, jo ''letais'' darba spēks atgriežās skolā.
UN.. ignorēs , tad ,ja sūdzība būs tiešām nepamatota, kā tas arī daudzas reizes mēdz gadīties.
Tieši jūs, kuri tikai domā , ka visur viss tiek ignorēts esat tie ,kuri sava slinkuma pēc arī ne reizi neesat mēģinājuši kaut kur meklēt to palīdzību. Tas nozīmē - gala rezultātā jau tā problēma tad nav tik traka, jo ja tiešām tāda būtu , tad vienā sitienā atrastu, kur skriet, un ko rakstīt.

Kāpēc tad par vienu apvītušu burkānu veikalā te daži pvd ir spējīgi uzrakstīt, bet ,ja te tiek cilvēks čakarēts , tad tikai atrunas par kaut kādu ''ignorēšanu''?