www.sudzibas.lv Lulū Pica Nenopietna attieksme pret jauniem darbniekiem ( kurjers )

Lulu Pica - Nenopietna attieksme pret jauniem darbniekiem ( kurjers )

Nevienam neieteiktu iet stradat Lulu pica kompanija. Merdz būt tā, ka jums piezvanis un piedāvās darbu kurjera Amata, pateiks, ka vajag noformēt visus dokumentus (pašnodarbināta status, konts bankā) pirms atnāksiet uz parrunam, it ka lai nav jāierodas ofisa divreiz. Nu ok! Atnāksiet uz ofisu, tad runāsiet ar "piegadas daļas vadītāju", kurs jums izstastis to, ka par vienu piegādi maksa 3.5 euro (bet strādāsiet jūs ar savu auto, tātad jāatņem degvielu, amortizāciju un t. T) , cik piegadies stunda un pats galvenais cik tālu jāved pasūtījumus no picērijas, īsti pateikt nevar.

Isi sakot, ja viņš sapratis, ka jūs neesat kads "muļķis", merdz būt tā ka pēc līguma parakstīšanas, viņš vnk pazud. Kad zvanīsiet, tad teiks, ka viniem nevajag kurjerus jo ir jau padaudz. Bet tajā paša laika liks sludinājumus par kurjera vakancem.

Ko lai Saka, ja gribat palikt minušos tad droši varat iet stradat uz Lulu pica.

13.02.2020

K

Saivii 13.02.2020

Lulu Pica nav nemaz eedama, nevienu labu atsauksmi neesmu dzirdeejusi no shiis iestaades, taa kaa priecajieties vien,ka nestraadaajat vinjiem :)

latvietis7 14.02.2020

ta ir labaka pica mana gaume, ka ari loti daudz cilvekus zinu, kompanijas uz ballitem ari pasuta lulu picu, tapec ludzu izdari secinajumus, ja tev negarso tad ej ed savus pukkapostus joptvai!