Lulu Pica - Kvalitāte

Novēroju picu kvalitāti vairāk nekā gadu, un tagad tiešām ir skaidrs, ka kvalitātes standarts ir zemāks par zemāku. Neesam riskējuši mēģināt citās filiālēs, bet skaidri zinām, ja pica tiek pasūtīta Purvciemā, tā būs jēla.

Sākumā domāju, ok, mazums, kam negadās, steiga, daudz pasūtījumu, bet pēc neskaitāmām reizēm tapa skaidrs, ka tā vairs nav sagadīšanās.

Pazīmes ļoti vienkāršas - paņemot picu rokās, tā vienkārši jūk ārā, viss topings krīt nost, jo tas nav pat paspējis sacepties. Mīkla, protams, pilnīgi jēla, jo apcepusies ir tikai pamatnes apakša un malas, bet vidus mīksts. Pēc garšas uzreiz var pateikt, tāpat kā bērnībā garšoja svaigi iejaukta mīkla vēl pirms pīrāgu cepšanas.

Izmēģināju vēl šodien pat, jo nupat pie Mēbeļu nama atvērās jaunā filiāle, iepriekš bija pie Maksimas. Domāju, varbūt paveiksies, cits cepējs vai kā tā, taču nekā. Pilna mute jēlas mīklas un dārzeņu.

Nemāku teikt, vai tiešām arī citās filiālēs tāda pati nelaime, bet, kā jau minēju, pasūtot Purvciemā nu jau 100% gadījumu atved neizceptu.

Lūdzu pievērsiet uzmanību mīklai, mīklas garšai. Varbūt esat tā pieraduši pie garšas, ka nemaz nepievērsiet uzmanību. It īpaši, ja dzīvojat Purvciemā un patīk pasūtīt no Lulu.