www.sudzibas.lv Lulū Pica Krāpšana, slikts serviss

Lulu Pica - Krāpšana, slikts serviss

07.03. Vakars, gandrīz pusnakts. Ar sievu esam ieradušies no lidostas pārguruši. Paskatāmies ka lulu strādā un izdomājam ieskandināt 8 martu. Uztaisījām pasūtījumu ap 23 un samaksājam vēl 8€ par piegādi. Pusnakti zvana vīrietis un Saka ka nevarēs mums piegādāt pasūtījumu. Nu labi ja nevarēs tad nevarēs. Pasutīsim citur kur varēs piegādāt un neatteiks. Atsakāmies no sava pasūtījuma taču ar to pārsteigumi nebeidzas. Nauda tiek atgriezta 5 darba dienu laikā! Vienkārši ko? !? !? !? Nauda tiek samaksāta uzreiz bet atgriež 5 dienu laikā? Varbūt jūs uzreiz nepieņemat pasūtījumus ja nevar viņus izpildīt? !? ! Web lapā norādīts ka vienīgā picērija kas viņiem strādā bija Blaumaņa iela 5a. Wtf? !? Ja es nebūtu atteicies no pasūtījuma man viņu atvestu kaut kad pilnīgi aukstu jo tika vesta no Rīgas centra uz pavisam citu Rīgas galu? !? ! Jūs uzskatāt ka šāds serviss ir tās summas vērts? ! Tgd sēžam un gaidam kamēr bolt puika atvedīs mums circle k hotdodziņus lai nosistu vilšanās sajutu! Veiksmi turpmāk bet jūsu klienti viennozīmīgi vairs nebūsim!

07.03.2022

Good Intentions 08.03.2022

Tā ir visur!

A Antila 08.03.2022

"Web lapā norādīts ka vienīgā picērija kas viniem strada bija Blaumaņa iela 5A. Wtf?!?"

Par ko tāds šoks? Vai skatoties darba laikus nebija minēts, kur atrodas picērija? Vai domājāt, ka Lulu picērijas ir uz katra stūra?

G Gulbenietis 08.03.2022

Ja stundām jāgaida ēdiena piegāde, tad ātrāk un labāk ir uzcept uz ātro pelmeņus ;)

A Ammonarija 09.03.2022

Pieļauju domu,ka trūkst darbinieku. Mums Ādažos ir lulu picērija,bet sen vairs nav 24h. Ja pasūtam,tad mums ved no Juglas,plus par piegādi plēš. Arī būtiski cenas kāpušas,bet kvalitāte liek vilties... arī mūsu ģimenē vairs lulu netiek sūtīts.