AtrisinātaLulu Pica - Krāpšana

Atved aukstu picu. Pārējo pasūtījumu neatved. Saka varot atvest pēc 20 minūtēm. Pēc 20 min zvanu 80005858 prasu cik tālu ir, izrādās vēl esot pus stunda jāgaida.

Internetā reklamē "garšīgas un siltas" picas, taču realitāte ir tāda ka kvalitāte ir būtiski kritusies pēdējo gadu laikā. Senāk man likās labas picas, taču pēdējā laikā noteikti Nerekomendēju.

Picas bija atvestas aukstas arī iepriekš, bet jāmaksā protams par "siltas un garšīgas" picas cenu.

Turpmāk vairs noteikti nepasūtīšu picu LULU!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 15.06.2016

Nākamajā dienā ar mani sazinājās laipni biroja darbinieki un piedāvāja gan atriezt naudu par nesaņemto pasūtījumu, kā arī kā kompensāciju piedāvāja atlaidi nākamajam pasūtījumam.
Šajā gadījumā vairs pretenziju pret LULU nav.

E

U Uzticams partneris 15.06.2016

Da Ladno?!!!
Lulu respect!!

R Rintintins 16.06.2016

Lu lu labaakaa pica. Un vispaar viņiem 49 minuutees jaatved :) ja ne ta par briivu. Atdod bez probleemam.