www.sudzibas.lv Lulū Pica Krāpniecība - 30 cm picas vietā 17 cm

Lulu Pica - Krāpniecība - 30 cm picas vietā 17 cm

14.06.2016 vakarā Vienības gatves LULU Picas ēstuvē nopirku pārlocīto picu, atvēru un ieraudzīju 17 cm kebabu... Tai picai bija jābūt 30 CM, garumā bija jābūt vismaz 28-29 cm un platumā 13-14 cm.

No lulu.lv/picas:
"LOL-Calzone"
"Pārlocīta 30 cm pica uz klasiskās pamatnes. ..."

Pēdējo reizi kad pirku šajā vietā tāda tipa picu, tā bija vismaz 25 CM, bija tikai kādi 2 cm no katras malas līdz kastes malām. Šoreiz mīklā varēja just rūgtu garšu, laikam raugs nebija izcepies, jo tā garšu varēja just viscauri. Darbinieki laikam kaut kur steidzās un ietaupīja uz klientu rēķina, lai pēctam varētu katrs sev mājās vakarā paņemt.

Papildināts intel 15.06.2016

Sajaucu, picu pirku 15.06.2016 vakarā.

intel 16.06.2016

Lulu picai vienmer ir kadas problemas, pat ziņās šad tad ir, nez varbūt tā ir tāda kā reklāma..

Lulu Picu vedējs nekaunīgi kavē tramvaju satiksmi

Foto: Rīgā avarē Lulu picu piegādātāja automašīna

intel 16.06.2016

Velviens megina ieklauties 49 minutees, jo picu par brivu atdot tak ir drausmigs zaudejums Lulu Picai..

Lulu Picu piegādātājs pārkāpj satiksmes noteikumus