www.sudzibas.lv Lulū Pica Дикий ужас

Lulu Pica - Дикий ужас

Заказали пиццу в лулу пицца. Вот такой ужас привезли через 1. 40. Холодная, везли без термо сумки, страшная, кривая. Стоит, кстати 14 с мелочью плюс 6 евро доставка. Перезвонили. Предложили преслать фото им на майл. Потом заполнить на домашней страничке отзыв о заказе. Все сделали. Обещали на следующий день перезвонить и решить вопрос. Не отзвонили. Когда я сама позвонила - ответ был, что у них нет полномочий менять пиццу. Люди!!! Не заказывайте в этой конторе ничего!! Один обман!!! Набивают себе карманы и не отвечают ни за что. Очень жаль. Желаю им скорейшего разорения. Аминь.

I

intel 16.06.2016

"Mēs pasūtīt picu Pizza Lulu. Lūk šausmu cēluši 1. 40. auksts, veica bez termiskās somas, briesmīgu līkni. Tas, starp citu ar 14 soda naudu plus 6 eiro kuģošanai. Zvani. Viņi piedāvāja Preslav fotogrāfijas par savu pastu. Tad aizpildīt mājas lapā pārskatīt pasūtījumu. Viss darīts. Viņi apsolīja atzvanīt nākamajā dienā, un atrisināt šo problēmu. Mēs neapstājas zvana. Kad es zvanīju - atbilde bija, ka viņiem nebija tiesību mainīt picu. Cilvēki !!! Nelietojiet pasūtīt neko birojā !! Viens maldināšana !!! Aizpildiet viņa kabatas un nav jāatbild par kaut ko. Tas ir žēl. Novēlu viņiem ātru pazudināt. Āmen."

Iesaku neizmantot lulu piegādes un vispār pašu lulu pica ēstuvi, vienmēr viņi mēģina kaut kādā veidā apkrāpt,