www.sudzibas.lv Lulū Pica Briesmīgs serviss

Lulu Pica - Briesmīgs serviss

Tātad ir jauka pirmdienas diena, ko laikam spēj sabojāt tikai lulu picas serviss. Sakumā viņiem uzticējos, nu uzticība ir zudusi. Paldies lulu pica. Pasūtīju 2 lielas picas un kolu, protams, pasūtījuma gala laiks bija noteikts nu 1,5 h līdz 2h, atrados 69 min zonā, bet akcija nestrādāja dēļ tehniskajām problēmām Juglas picērijā, nu ko gaidīsim. Tālāk jau gaidīšana jau bija nogurdinoša un izsalkuša, zvanam augšā picas servisam un visu, ko viņi varēja pateikt bija... ''atvainojamies picas ir iespējams piegādāt vēl pēc 1h. Atvainojiet kurā laikmetā mēs dzīvojam ja firma, kā sia ''lulu pica" nespēj piegādāt picu laicīgi. Briesmīgi, atlaide arī netika piedāvāta, tad nu gan viņi jauki iemanto patērētāju uzticību!

N

N Niklavs00 17.04.2017

Tātad gribēju papildināt ka picu atveda un pica bija knapi silta .

C critical thinker 17.04.2017

jā, gadās. ir citas picērijas

T Tong Po 17.04.2017

Komentārus un atsauksmes ir vērts rakstīt viņu facebook profilā. Uz tiem viņi mēģina reaģēt. Tas ko raksti šeit, viņiem ne silts ne auksts.
Un "serviss" nav īsti piemērojams nosaukums tam, ko sniedz Pica LuLu.

Pacco_al 18.04.2017

Bet galvenais savu sūdzību ir uzsākt ar mārketinga pareizajiem vārdiem par uzticību, ticību un servisu. Un stāsts par "saulaino un skaisto dienu" vispār ir naivuļu stilā, no sērijas "mēs te meitenes gribējām jauki pavadīt laiku siltā pavasara dieniņā"... Nē nu protams, ja es gejs es atvainojos, tādiem tas ir tipiski.

TasEsLV 19.04.2017

Attiecībā ,kad tev paziņoja par tehniskajām problēmām. ja vispirms un tu piekriti gaidīt - nav ko čikstēt. ja pēc 69 min tev pasaka, ka kavēsies nu tad attiecīgi ,lai viņi meklē risinājumu - runā ar tevi un vienojas, dod ar atlaidi utt.