Luksus optika, salons - Slikts serviss

Ļoti rupja un dīvaina attieksme pret klientiem!
Aizejot uz šo iestādi 01.06.2023. Ap pusdienlaiku, durvis bija slēgtas, nekādas zīmītes norādot, uz cik ilgu laiku veikals ciet. Ir ksiadrs, ka pārdevējai jāiet gan uz wc, gan pusdiena spaēst, bet tad var uzlikt mazu zīmīti, norādot, cik ilgi veikals būs ciet un kad tas tiks atvērts. Ieraudzījām blakus durvīm plakātu. Kur norādīts tālrunis, mēģināju zvanīt, dzirdu, ka, telefons iekšā zvana, bet celt neviens neceļ. Pastāvējām kopumā apmēram līdz 10min, tad aizgājām.
Pēc vairākām stundām man telefonā parādās neatbildēts zvans, kad atzvanu otrā galā vienkārši pasaka - halo, vai jā, lūdzu. Kad minu, ka ir netabildēts zvans no šī nr. (jo pa tām starpstundām biju veikusi vairākus zvanus un nepifiksēju šo nr.) sievoete man atbild, ka viņai biji sneatbildēts zvans no manis, tāpēc jautāju kur esmu pazvanīJusi, jo biju zvanīJusi varākiem uzņēmumiem kā arī privātajiem nr. Darba pienākumu ietvaros. Sieviete izvairījās no atbildes un prasīja, kas es esmu un no kurienes zvanu. Nosaucu uzņēmumu, kurā strādāju, jo pirmā doma bija, ka šis varētu būt kāds no piegādātājiem, kuru mēģināju iepriekš sazvanīt. Kad manis minējumi beidzās, sieviete atteicās teikt ko esmu sazvanījusi un vienkārši nometa klausuli. Vēlāk, kad ieguglēju telefona nr. Biju šokā, ka tas ir šis optikas salons, atzvanīju paskaidroju kāpēc biju iepriekš zvanījusi, pretī saņēmu smieklus ar īgnu tekstu, ka viņa nekur nebij aizgājusi un durvis bija ciet tikai uz minūti. Un kad pajautāju kāpēc tik dīvains klientu serviss, kāpēc nevarēja uzreiz pateikt, ka tas ir optika salons, viņa atcirta, ka tas tāpēc, ka neesot vairs darbā un ko es vispār gribot (ņemot vērā, ka salona draba laiks ir līdz 17: 00, bet bija plkst. 16: 00, kā arī tas ir oficiālais tālrunis salonam, kas norādīts izkārtnē) . Tik dīvainu un neprofesionālu attieksmi nekur vēl nebiju redzējusi. Vai nu šai sievietei privātais un darba tālrunis ir viens un tas traucē biznesam, vai arī biznesā kaut kas ne visai labs notiek, ja šādi slēpjas. Nekad vairs neatgriezīšos šajā iestādē.

L LMAOooO 02.06.2023

Ja atzvana no oficiālā optikas salona numura un nenosauc zvanītāju, uzreiz vajadzēja pārtraukt sarunu