SIA Luks Talsi - Bojājumi

SIA Luks Talsi īpašnieks Juris Lukševics nodarbojas ar auto tirdzniecību Talsos laukums atrodas tieši braucot iekšā Talsos no Stendes puses.
Apgalvo ka pārdod uzticamas un pārbaudītas mašīnas!
Bet kad izjautā par attiecīgo mašīnu neviens neko īsti nevar paskaidrot kas ir darīts un kas ir ticis pārbaudīts!
Iegādājos mašīnu no šī cilvēka! Dzīves lielāka kļūda :(
Labi ka tiku līdz mājām! Nobraucot vien nieka 200km pirmais servisa apmeklējums svīst ciet lukturi! Otrais servisa apmeklējums turbīnas beigtas. Mašīna stāv pie dīleri un notiek auto diagnostika cik tas viss izmaksas nav ne jausmas. Luks Talsi laikums atbilde viņi neko nevarot darīt neesot viņa mašīna.

R

NeWVeL 15.04.2021

parastie parpircei tadi pasi ka rumbula

V vitols 15.04.2021

Vajag pirkt kredītā jaunu un tad būs garantija.

о Олегс 29.01.2023

Даже на Румбуле не торгуют таким дерьмом как сдесь. Приехали из Риги смотреть Рено Кенгу, в объявлении всё расписано красиво, цена выше средней на ss.lv, а по факту- пиз...ц! Машина вся мокрая внутри, не просто запотевшая, а именно мокрая и таких там через одну, заднее сиденье в плесени! Такое ощущение, что торгуют утопленниками. Зато фаркоп покрасили кисточкой! Люди, не тратте свое время на этот шрот, самый ужасный плац!