www.sudzibas.lv Lukoil Sliktas kvalitātes instrumenti

Lukoil - Sliktas kvalitātes instrumenti

Sveiki, vēlos Jums izstāstīt par vienu problēmu saistībā ar DUS Lukoil, kurā tika iegādāti "kvalitatīvi "instrumenti. Tākā nākot ziemai, tad arī auto riepas ir jānomaina, saprotot, to ka vecais instruments kaut kur dziļi tālu mētājas un nevaru atrast, nācās nopirkt jaunu. Itka nav dārgi, bet tomēr ( ~ 7 + EUR ). Tātad izlēmu aizbraukt uz tuvāko veikalu, jeb DUS Lukoil kurš atrodas Vemilgrāvī, emmas ielā. Tā nu atradu šādu instrumentu ( 1. attēls). Izvelkams kam nāk līdzi muciņa ar 17 un 19 izmēru, tākā uz auto ir 19 izmērs, tad nu izdomāju paņemt šo. Čerēju ka instruments būs labs, kvalitatīvs un labi kalpos, tāpēc pārdevēja čeku nepaņēmu, arī ļoti neapmierināts esmu par to apkalpošanu( cits stāsts). Tā nu devos uz mājām, un sāku skrūvēt disku nost no autiņa. Kā rezultātā man jau sāka aprauties un sāk mest uz riņķi, ( nu un labi..) lai met, galvenais lai velk to skrūvi, nomainot vienu riteni es vairs nespēju skrūvi vairs pieskrūvēt, jo iekša galīgi izārdīta , tāda sajūta ka ar šo muciņu būtu lietots ļoooti ilgi. Nu labi, padomāju kam negadās, tā nu aizgāju otro reizi uz DUS Lukoil un nopirku atsevišķu muciņu 19, un arī protams nepaņemu čeku , jo uzticējos. Tā nu pieskrūvēju to riteni klāt, un uzreiz griežot jaunu riteni, muciņa saplīst uz pusēm. [ WOW, WTF, ka to var dabūt gatavu ??]. Visus gadus, cik esmu mainījis diskus, man nekad , NEKAD , tāds nav noticis, ne saplīsis , ne iekšas "izdilušas ".. ( foto zemāk, ja izdosies iemest bildi). Itkā sīkums, bet tomēr LAIKS, NAUDA ( ~ 9 - 10 euro) , DEGVIELA patērēta.Viņiem tie instrumenti izskatās pat tādi sūdīga kvalitātes ( slikti metāla sakausējumi kautkādi).Ķā arī vel vienu ziemu nēesot mājas, arī pirkta atslēga ( ap 10euro ( precīzi neatceros)) Tāds kam ir 4 izmēri ( krusta veida) , 17, 19, 21, 23. Kā rezultātā muciņa noplīsa pa visam ( nav maināmi gali), bilde diemžēl nav palikusi, instruments sen miskastē.Apkalpošana arī ļoti švaka, piebraucot klāt , pastāvot garā rindā, ielejot degvielu, pieeju pie kases, tur kādi 10 cilvēki, un man jāgaida ļoti ilgi kāmēr katram sagatavo to "Karsto-Suni", notiek tik lēni, pārdevēji arī ne smaida, dusmīgs smaids, neapmierināti ar dzīvi.Tas tā īsuma par Lukoil, pirms pērc pārdomā, labāk aizbrauc kaut kur citur nopirkt, varbūt tālāk , bet tomēr kvalitatīvāk.Ja man būtu čeks paņemts, būtu ļoti lielās dusmās uz to veikalu aizgājis, bet viņi pateiks - nav čeka , nav pirkts mūsu veikala, vai nav pierādījumi utt.Paldies ka izlasīji :)Ar cieņu, Oskars.

S Spidumi.com 02.11.2015

Tas ir fakts, ka mūsdienās vairs nevar tikai skatīties uz instrumentu, vai viņš izskatās pēc instrumenta, bet ir ļoti jāuzmanās. Līdzīgs variants ir ar tām riteņu montēšanas atslēgām, kur divi stieņi ir krusteniski sametināti kopā. Lielākā daļa tās atslēgas ir saražotas izmešanai, jo skrūvējot laužanas moments ir tik liels, ka metinājuma vieta to neiztur. Labākais bizness, ražo sūdu, tas saplīst un cilvēks pērk atkal kaut ko. Citādāk iedomājieties, kvalitatīva muciņa, kuru izmanto mājas apstākļos, tā kalpos 100 gadus, tas nav bizness ;-)