www.sudzibas.lv Lukoil "jaukā pārdevēja"

Lukoil Sigulda - "jaukā pārdevēja"

Viirs gribeeja nopirkt logu tiiriitaajus. Uzdeva jautaajumu paardeveejai par to vai shii "shkjotka" der vadiitaaja pusee, uz ko sanjeema strupu atbildi, ka nezin. Viirs paarjautaaja - kaa paardeveejs var nezinaat, ko tirgo. Jaukaa daama tik noteica: nepatiik, nepeerc! Un atnjeema tiiriitaaju, nolika aiz letes un pazinjoja, ka tas vairs netiek paardots.
Naacaas paarsteigtiem aizbraukt un izteereet naudinju, kur paardeveeji veelas paardot savu preci.
Punkts 1.: paardeveeja ir ... pat nezinu kaa apraxtiit - teiksim, ar paarsteiguma momentu.
Punkts 2.: vai Lukoil vadiibai, iipashniekiem tieshaam neinteresee nopelniit, ja atljaujas uztureet shaadas paardeveejas? Lai arii taa tikai logu "shkjotka", bet naakoshreiz tas var buut kas lielaaks, daargaaks. Un vispaar - naakoshreiz nemaz klients neiegrieztos tur atstaat savu naudu.

L

Komentāri (20)

L Loliks 23.06.2008

Ja tavam vīram ir auto, tad būtu pašam jāzin, vai shjotka der. Nav nekādas starpības labais vai kreisais logu tīrītājs... abi vienādi. Tā ir, kad idiņi sapērk mašīnas, bet elementāras lietas nezina. Vai tavs vīrs riepu nomainīt prot?????

A Anita 24.06.2008

Tas ir tiesa! Virietim nu butu labak jazin par autoprecem! Es stradaju Statoil par pardeveju un ipasas apmacības mums nav, kas attiecas uz autoprecem. Tapec pasai auto ir un ko zinu par to speju atbildet, bet par ko neesmu droša saku atklāti, ka nezinu, nevis meloju ka der/ neder.

N neitraalaa 24.06.2008

Pardevejai prieks tam ir jabut logu tiritajiem specials katalogs, kura paskatities, kadam modelim ir kads numuurs. Ja nav, tad var braukt, piemeram, uz Statoil, kur ir specials katalogs, kur jebkurs to var uzzinaat. Nav svarigi sieviete vai virietis. Viriteis ari visu nevar atcereties un cilvecigs ir fakts, ka piemirstas, tiesi tadelj ir pardevejas!

B blondīnepiestūres 24.06.2008

Pirms pāris dienām gadījās kuriozs. Vēlā vakara stundā piestāju pie Lukoil nopirkt tosolu. Mani apkalpoja caur lodziņu, jo galvenās durvis bija jau slēgtas. Liels bija mans izbrīns, kad pārdevēja, jauna meitene 5x pārjautāja, ko man vajag un ka laikam tādu tosolu viņi netirgo. Beigās jau veiksmīgi tiku pie vajadzīgā šķidruma:))
Ieteikums pārdevējām - vismaz elementārā līmenī pārzināt sortimentu.

B burvis 25.06.2008

Tas ir tikai un vienigi benzintanks nevis specealizēts veikals un operātoram nav jāzin kādus lagu tīritajus izmanto katrai mašinai..

A Anita 25.06.2008

Pilnīgi piekrītu! Tas ir parastākais veikals, un pārdevējam nav jabūt specialistam, kurš zinās visu par visu! Kam tad Jūs Rimi vai Maxima jautātu par autoprecem? Kasierēm? Gribat atbilstošu apkalpošanu un zinošu pārdevēju ejiet uz spec. autoveikalu.

V Vita 30.06.2008

lieta jau bija par attieksmi, var taču pateikt, ka nēesi informēta, un atvainoties...

A Anita 30.06.2008

Atvainojiet, ja pārdevēja uz jautājumu atbildēja, ka nezin kamdēļ Jūsu vīrs izteica repliku "kā pārdevējs var nezināt ko tirgo" tikpat labi vina vareja pajutāt kā autovadītājs nezin kādu birstīti viņam vajag!!!

E emīls 18.04.2009

Visām mašīnām nav vienādas tās šķotkas, un pārdevējs nevar zināt vai tava vīra grabažai viņas, der. Tavam vīram pašam bija jāzina, vai der vai neder. Turklāt uz visiem šķotku iepakojumiem ir norādīts kādām automašīnām tās der, varbūt esi nogrābusi analfabētu.

K Klavs 19.04.2009

Kretinē tie cilvēki (paši idiņi), kas nez kādēļ uzskata, ka vīrietim jāzina viss par savu mašīnu, varu derēt, ka šie paši komentētāji, ne vienmēr zinās kādu eļļu, kādu antifrīzu, kādu šotku (katrā pusē daudzām mašīnām atškiras garumi, var būt dažādi stiprinājumi, un vēl vadītāja pusē ieteicama ar spoileri) kur likt, nemaz nerunājot par kaut ko "ekstremālāku", un tieši tādēļ ir pārdevējs var palīdzēt. Vispār tirdzniecība ir pirmām kārtām viesmīlības pakalpojums!!! P.s. gan maksimā, gan rimi vispār ir jābūt atbildīgajam pārdevējam, par konkrētu preču grupu!!!

J Jolkins 19.04.2009

Tavs vīrs pērkot prezervatīvus arī prasa vai tie viņam derēs?Nu re, slotiņa ir tikpat svarīga kā prezis.Tā kā es domāju, ka pārdevējam nav jāzin un viņš nekad nezinās vai der vai nē.Ieteikumam iesaku pievērst uzmanību iepakojumam uz kura parasti ir rakstīts izplatītāja telefona nummurs, lūk arī pie viņa griezieties ar sūdzībām kāpēc viņš nav apmācījis pārdevējus, jo tas ir vistiešākais izplatītāja nevis pārdevēja pienākums un neesiet smieklīgi, ko tad pārdevējam arī vissi desas veidi veikalā jānogaršo un jābūt guru lai zinātu, kas jūsu vīram garšo????????????????

E Emīls 26.04.2009

Klav, vismaz tik daudz, ka uz kastes otrā pusē ir uzrakstīti auto modeļu nosaukumi, kam der šķotkas, cilvēks spēj? Pats strādāju vienu laiku benzīntankā, ja kāds man prasīja, par šķotkām, tad atbildēju, ka otrā pusē kastei ir rakstīts, un ka es nevaru izzīlēt vai otrā veikala galā 3 šķotkas no kreisās puses derēs viņa Audi A3.

D doreen3015 05.03.2014

Tas ir ļoti priecīga diena manā dzīvē, jo palīdzību Doctor Zaza ir veicis, lai man palīdzētu man iegūt manu ex atpakaļ ar savu burvju Burtot. es biju precējusies 6 gadus, un tas bija tik briesmīgi, jo mans vīrs bija tiešām blēdība par mani, un tika meklē laulības šķiršanu, bet, kad es nāca pāri Doctor Zaza e-pastu internetā es paskaidroju savu situāciju, lai viņu, un pēc tam meklēt savu palīdzību, bet uz manu lielākais pārsteigums, viņš man teica, ka viņš man palīdzēt ar manu lietu, un šeit es esmu tagad svin, jo mans vīrs ir jāmaina pilnīgi par labu. Viņš vienmēr vēlas būt ar mani, un nevar darīt kaut ko bez manas klāt. Es esmu patiešām bauda manu laulību, cik liels svinības. es turēt uz apliecina internetā, jo Doctor Zaza ir patiesi reāls pareizrakstības ritentiņu. Vai jums nepieciešama palīdzība, tad sazinieties DOCTOR Zaza NOW pa e-pastu: [slēpt]@hotmail.com

A aidawedo 25.09.2014

Laba diena, , ,
Mans vārds ir kundze Wellington Sarah, Am no Floridas, man bija nopietna sastrīdējās ar manu vīru, jo mana māte, mana mātes nekad, piemēram, lai viņš būtu mans vīrs, bet es mīlu viņu tik daudz, ka es drīzāk mirs ļaut viņam iet off man, ka bija, kā es satiku šo lielisko vīru no voodoo online, viņš man teica, ka viss būs labi, ka viņš var darīt burvestību, kas padarīs manu mātes mīlestība viņam un ļaus man precēties viņam bez strīdēties patiešām notika manu mamma un tētis viņu mīlu visvairāk, nekā pirms mēs esam tagad laimīgi precējusies ģimeni, lūdzu, palīdziet man pateikties viņam par viņa palīdzību, šeit ir e-pastu un tālruņa numuru [slēpt]@gmail.com +27744669427

K kenneth 17.01.2015

Mans vārds ir KENNETH.I nekad ticēja mīlas Spells vai MAGICS līdz es satiku šo īpašo pareizrakstības ritentiņš, kad es devos uz Āfriku, lai veikt dažas business..He tiešām powerful..My sieva šķirties mani bez iemesla gandrīz 5 gadus, un es izmēģināju visu es varētu būt viņas atpakaļ izraisīt i tiešām mīlu viņai tik daudz, bet visas manas pūles nesanāca .. tiekamies mūsu agrīnā vecumā koledžā, un mums abiem ir jūtas vienam pret otru, un mēs apprecējāmies laimīgi uz 5 gadiem bez mazulis un viņa pamodās no rīta un viņa man teica, viņa dodas uz divorce..i domāju, ka tas bija joks, un, kad viņa atgriezās no darba, viņa konkursā man šķiršanās vēstuli un viņa pildīta visas viņas kravu no manas mājas. .Es skrēja traks, un es mēģināju visu es varētu būt viņas atpakaļ, bet visi nestrādāja out..i nebija vientuļš gandrīz 4 gadus ... Tātad, kad es teicu pareizrakstības ritentiņus, kas noticis, viņš teica, ka viņš man palīdzēt, un viņš lūdza viņai pilns nosaukums un viņas picture..i deva viņam that..At Sākumā es biju skeptiski, bet man sniedza tai mēģināt cēloni esmu mēģinājis tik daudz pareizrakstības ritentiņiem, un nepastāv risinājums ... tad, kad viņš beidzis ar lasījumos, viņš ieguva atpakaļ me, ka viņa ir ar vīrieti un ka cilvēks ir iemesls, kāpēc viņa atstāja mani ... pareizrakstības ritentiņš teica, ka viņš palīdzēs man ar burvestību, kas, protams, lai viņai back.but es nekad uzskatu, ka tas viss ... viņš teica, ka man būs redzēt pozitīvs rezultāts 3 days..3 dienu laikā vēlāk, viņa sauc mani sevi un atnāca pie manis atvainojies un viņa man teica, viņa nāks atpakaļ me..I aprunāt uzskatu, ka tas, tas bija kā sapnis izraisīt i nekad uzskatu, ka tas izdosies pēc cenšos daudz pareizrakstības ritentiņiem un nav solution..The pareizrakstības ritentiņš ir tik spēcīgs un pēc tam viņš palīdzēja man ar grūtniecības burvestību un mana sieva ieguva grūtniece mēnesī later..we tagad laimīgi, ir kopā atkal un ar skaistu mazulis ..This pareizrakstības ritentiņš ir patiešām izmainīja manu dzīvi, un man būs mūžīgi pateicīgi him..he ir palīdzējusi daudziem no maniem draugiem arī ar līdzīgu problēmu pārāk, un viņi ir laimīgi un pateicīgi him..This cilvēks patiešām visspēcīgākais pareizrakstības ritentiņš kādreiz pieredze life..Am norīkošanu šo forumu, ja ir kāds, kam ir līdzīga problēma, un joprojām meklē veidu out..you var sasniegt viņu šeit [slēpt]@gmail.com

A Anna badloe 09.04.2020

Viens no labākajiem lēmumu es jebkad veikts bija sazinoties Dr Adeleke, lai palīdzētu man iegūt mans vīrs atpakaļ, es biju dzīve piepildīta ar laimi pēc i sazinājās Dr Adeleke, jo viņš nav tikai celt mans vīrs atpakaļ uz mani viņš arī sniedza mūsu mīlestība uz otru vairāk unikāls un Superb. Ja jums ir nepieciešams, lai spice jūsu attiecības ar vairāk mīlestības un romantiku sazinieties Dr Adeleke par Call/whatsapp viņam par (+ 27740386124) e-pasta adrese: [slēpt]@gmail. Com

A Anna badloe 09.04.2020

Es esmu Jean no ASV, man bija problēmas conceiving un paturot bērnus pēc 11 gadu laulības, esmu bijis vairākas slimnīcas, bet nevarēja iedomāties, līdz l redzēja liecību par internetu, kā Dr Adeleke palīdzēt viena dāma ar viņa saknes un garšaugi sīrupu.. Es sazinājās ar viņu bez šaubām, un viņš man teica, katra lieta, kas man jādara, ko es darīju attiecīgi, lai mans lielākais pārsteigums, es saņēmu grūtniece īsā laika posmā, un es esmu tik priecīgs pateikt visiem, ka es esmu māte bērniem. Viņš ir Dievs nosūtīts tik darīt sazināties ar viņu par katru problēmu [slēpt]@gmail.com) vai sazinieties ar viņu par Whatsapp: + 27740386124  

H Hanna999 10.04.2020

Es esmu tik laimīgs, lai dalītos šo brīnišķīgo liecību Paldies Dr Adeleke par palīdzību jūs deva man, es būšu uz visiem laikiem pateicīgs tagad mans ex lover ir atpakaļ uz mani, un viss ir alright, ja jūs iet caur attiecībām vai laulības problēma email viņam via [slēpt]@gmail.com) sasniegt viņam whatsapp vai zvaniet + 27740386124.  Dr Adeleke mīlestība burvestību palīdzēs jums jūsu attiecības vai laulību.

L Lola Maria 11.04.2020

Es atjaunoju savu laulību dzīvi pagājušajā gadā pēc iepazīšanās ar tiešsaistes liecību par Dr. Adeleke. Es sazinājās ar viņu [slēpt]@gmail.com), un es whatsapp viņam ir + 27740386124. Pēc septiņām dienām, uz manu izbrīnu mana sieva atgriezās pie manis. Līdz šim viss ir labi ar mums. Es ceru, ka pareizrakstības meklētāji atradīs šo liecību raktuvju noderīga. Tas viss ir par mēģina pirms es satiku tiesības pareizrakstības ritentiņš Doctor Adeleke. Paldies man vēlāk

J JohnStoner 17.10.2022

Es vēlos izmantot šo datu nesēju, lai pateiktos autentiskajiem hakeriem, kuri man palīdz ar jau uzlauztu tukšu bankomāta karti, ar kuru katru dienu var izņemt 3000 $. Es sērfoju internetā un uzdūros kādam, kurš liecināja, kā hakeris Džons Stouners palīdzēja viņam no nabaga kļūt par bagātu puisi, izmantojot jau uzlauztu bankomāta karti, kas katru dienu spēj izņemt dažas summas. Šodien es arī liecinu par to, kā viņš man palīdzēja. Es nekad tam neticēju, līdz viņi man neatsūtīja karti, kuru es izmantoju. Jūtieties brīvi un sazinieties ar viņiem pa e-pastu [slēpt]@GMAIL.COM vai WhatsApp +1(260) 218-3592.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes