Lukoil - Rupjība

Šodien, 30 maijā, ap plkst. 15:30 mēs gribējām pabraukāt ar riteņiem.Tikai problēma, ka vienam ritenim izpūtušās riepas, tāpēc nolēmām iet uz bendzīntanku"Lukoil" un kā katru gadu, palūgt lai mums piepumpē riepas.
Tā kā esam meitenes, un šāds darbs mums nepadodas, gājām pie darbiniekiem kuri sēdēja zālē un smēķēja. Laipni pajautājām vai viņi nevar mums izpalīdzēt ar samērā vieglo darbu. Vīrietis sāka kautko runāt pa pusei Krieviski, pa pusei Latviski. Kad jau gribējām iet prom viņš nepieklājīgā tonī teica "Nu?'. Mēs laipni atkārtojām, bet viņš rupjā tonī atteica "Nu b*e, meitenīt, es tev tās riepas pumpēšu?" Bijām neizpratnē, velāk viņi sāka skaļi smieties.Tiešām ļoti rupja attieksme.Domājam ka vārds "palīdzēt" viņiem neko neizsaka, galu galā viņi ir darbinieki. Ja pat tas nav viņu pienākums, agrākos gadus mums lapni izpalīdzēja. Gribam zināt jūsu domas, varbūt ir bijuši līdzīgi gadijumi?!

P Puisis 01.06.2008

Lukoil ir urlu jeb krievu firma, kas maksā saviem darbiniekiem maz. Krievi jau no dabas ir nelaipni!!!

Labāk aizej uz Statoil! Uzmauc pumpja galu uz atveres un nospied "+". Patausti riepas-ja pārāk cietas- izlaid gaisu! Un viss! Vai paprasi tur Statoilā kādam jaunam šoferim, lai palīdz! Veciem šoferiem gan neprasi- tie parasti ir pedofīli! :)))

E Everita 02.06.2008

Pilnīgi piekrītu! Bet diemžēl, cita bendzīntanku tuvumā nav :(
Bet pēc dažām dienām ar manu riteni aizgāja mans tētis, tad gan viņi piepūta. :D

Z Zanei 03.06.2008

A ko tev tik bieži tās riepas jāpumpē?

N nnn 03.06.2008

Latviesi jau no dabas ir nelaipni!!! Lukoil - laba firma un degviela par labu cenu.

Z Zane 03.06.2008

Latvieši nemaz nav tik nelaipni. Vienkārši parasti Krieviem nekas nav pa prātam.
Un bieži nemaz riepas nepumpēju. Riepas bija izlaidušās Everitas ritenim. ;))

A Atkalpuisis. 03.06.2008

Vajag nopirkt pumpi velosipēdu veikalā! Maksā 2-3 Ls. Vasarā vajadzēs daudz pumpēt, tāpēc iesaku nopirkt.

Ja būs pumpis nevajadzēs tikties ar "draudzīgajiem" krieviem! :)))

M Mikus 04.06.2008

ej uz statoilu!!! tur ir superlaipni džeki (latvieši), kas uzpumēs Tavam ritenim riepas :)

Z zigis 05.06.2008

Aita tu nemāki riepās gaisu ielaist, nu kā lai pa 'tādu nesmejās...

D Dmitrijs 30.07.2009

>Puisis< tu pats no dabas esi nelaipns, nacizts.

S Sviests 04.10.2011

Ja tev nav 10gadi, tad lai nu ko, bet ritenim riepu piepumpēt ir jāmāk.

J Jasmīns 04.06.2015

Toties LUKOILā degviela kvalitatīvāka nekā Statoilā.