E Es 05.08.2009

Pilniigi pareizi!!!Krievi sadomaajushies no sevis nez sazin ko.

N nujaaa 05.08.2009

Kadu algu tad tu tagad gribēji ?! Tas pats par attieksmi... Tagad ir ta strada, nepatik - ej prom, ! Krīze is a power

U Uģis riktigais 06.08.2009

Vakar...ne aizvakar biju vienā sitādā lukoilā.Normali cilveki bija.Izrunajamies.Redzēju pat divus igauņus, kas tur uzpildijās.

U Uģis riktigais 06.08.2009

...un neviens tur īpaši nelaimīgs neizskatijās.Ja nu vienīgi būtu jaatdodas priekšniecei 2x dienā, tad gan būtu problēma...

P pufa 06.08.2009

2x dienā- tas jau nekas nav priekš normāla džeka. pronlēma varētu būt pensionāram, kam vairāk par savu prostatu jādomā.

H Hugo Djego 07.08.2009

Redzi, Pufiņ, kas te notiek?Ja gadijuma koments nav par tēmu-ta vsjo-sveiki Gauja!-dzēš ārā tas mūsu ādminis :(
Viņam tocno patīk, ka visi te gaužas un sūdzas, nevis smaida.Zini, ja gadijuma šo lasi, tad būs jādomā kaut kur citur rakstīt...

E Evija 13.08.2009

Tas jau nenoziimee, ka pret cilveeku darba vietaa var attiekties kaa pret lupatu!Ja neesat ar taadu darbu saskaarushies, tad vispaar buutu kluseejushi.

L Liga 31.07.2011

Es ari stradaju lukoila!!mekleju jau jaunu darbu, nostradaju tris menesus un pieriebas!!ti tiesam stulbie krievi iedomajas no sevis nezin ko!!pat nem no algas nost ja neesi noslaucijis kaut kur puteklus!raksti paskaidrojumus par vissikakajamj lietam!!un galvenais no visiem darbiniekiem varbut viens runa latviski!nez.ka tas vaditajas var but vaditajas
!nem cilvekus darba tik pec izskata vai pec radniecibas, , neskatas ka vinji izturas pret cilv.tik tiesam rupji.tad vel iesajoties daba tu raksti savus merus, , bet rezultata vienalga iedod ta ka klaunam apgerbu!tik daudz butu ko rakstit!!mekleju oficialo lapu kur var uzrakstit sudzibu, , nevareju atrast!!gudri

T ToLīga 31.07.2011

Visas ražotnes un uzņēmumi jau sen ir sveštautiešu rokās, tādēļ arī tāda attieksme. Latviešu pārziņā ir atstātas vien sabiedriskās tualetes, tur bez latviešu valodas gan nekādi neiztikt.

G Galina 26.10.2011

Firma uzastnaja, a na4aljstvo obrawaetsja s rabotnikami kak so svinjami! Osobenno Tatjana Jerzjukova!!!

L latgale 22.11.2012

Galvenais, lai tiktu stradat Lukoil, taiso lielo konkursu-tris kartas:)...izsmiekls.Viena no kartam skaistuma konkurs, kaa Tu izskaties aiz letes:).Kad pajautaju par algu -biju shokaa, par tadu naudu Lukoil taisa tadu konkursu?un beigas pienem stradat pazinas.Par priekshniecibu vispar negribas runat-kolhozs.Rupji, nedisciplineti-iesildijushi savas pakalas un telo no sevim nezko.Viniem vajadzetu iziet apmacibas kursus - tris kartas.

L lelde.stiebrina 01.12.2012

Arī es kādu laiku nostrādāju nelaimīgajā LUKOIL(ā).Tik tiešām, pret darbiniekiem tur izturas kā pret vergiem. Katru dienu jauni, stulbi rīkojumi no "OFFFISA". Ja vēl gadās stulba DUS vadītāja, tad tas ir vāks.
Jā, Tatjana Jerzjukova ir īpašs gadījums. Kādā no LUKOIL DUS, viņa izteica aizrādījumu darbiniekam, ka darbinieks nerunā ar viņu krieviski. Viņas attieksme pret darbiniekiem ir vienkārši graujoša.