www.sudzibas.lv Lukoil Krāpšana

Lukoil - Krāpšana

Siguldā iebraucot labajā pusē ir benzīntanks LUKOIL. Vienmēr esmu pildījusies citos tankos, bet šoreiz sanāca tā kā sanāca. Pagājušo nedēļu ielēju bākā 20.- ls, pārvietojos tikai pa Siguldu. Bērnus uz skolu un atpakaļ, parasti tāds degvielas daudzums man pietika ~ mēnesim. Es biju šokā, kad piektdienas vakarā man iedegās degv. lamp..Autiņš taču 1.6 tilpums, nekādos sastrēgumos es te Siguldā nestāvu. Un ne jau es vienīgā secināju, ka pildoties tieši LUKOILĀ degvielas patēriņš ir uz pusi lielāks. Paziņas vīrs teica, ka esot pat jutis acetona smaku pildot degvielu. Murgs!!!

H

I Ieva 21.01.2011

Par acetona smaržu degvielā - varu teikt pilnīgs sūds un neizglītošana.. Kā Jūsu prāt vsp kkas varētu būt, jo katru reiz, ka degviela tiek vesta pie patērētājiem (tas ir uz DUSiem) katrs litrs tiek testēts valsts laboratorijās. Un tikai tad tiek pārdots. Un, ja arī uz priekšdienām rodas kādi jautājumi vai sūdzības, jums visiem kā patērētājiem ir tiesības prasīt degvielas pavadzīmi, jo degviela no gaisa nekur nekrīt, tā tiek piegādāta, ievērojot visas tiesību normas un noteikumus.
Pie tam nekad nebūs tā, ka Jums ielejot 20ls degvielas pēkšņi nepietiek un ir savādāk kā agrāk. iespējams vaina ir Jūsu auto. Jo arī degviela Jums tik ieliekta tik, cik Jūs par viņu esiet samaksājusi. Tāpēc jau ir tie sūkņi, kuri arī tiek no VIDa vai pat darbinieku vidu testēti ar degvielas kalibrēšanas mucām. Tāpēc Jūsu sūdzībai vsp nav pamata. Teiktu pat neizglītoti un zemiski!

S Sviests 04.10.2011

Ja sūdzības autors cik necik būtu izglītots vidusskolas ķīmijā, tad zinātu ka neliels daudzums acetona palīdz degvielai optimālāk sadegt, tādējādi viņu mazāk tērējot(optimālāka sadegšana-mazāks patēriņš).
šeit drīzāk auto gaisa filtrs ir savu nokalpojis, vai arī degvielas filtrs aizsists un lai uzsāktu ir vairāk jātērē degviela.

R Rācenis 04.10.2011

Tur tiešām ir vainīgs auto, jo degvielai tur galīgi nav nekāda sakara, es pats uzpildos Lukoilā un nekad man nav bijušas problēmas ar degvielu.