DUS Lukoil - Čeki

Kuldīgas Lukoilā varot čekus ar vajadzīgajiem rekvizītiem iegādāties no pārdevējam.
Tikai esot jāsarunā vai par šo pakalpojumu pārdevējai jāmaksā naudā (kautkads % no summas) vai graudā (ražas laikā ēdamas lietas no lauksaimniekiem). Varbūt šāda prakse ir arī citās filiālēs tuvāk Rīgai ?

N norija 01.03.2013

Sveiki. Es loti biezi iepildos Kuldigas Lukoila, pardevejas veimer ir loti laipanas un izpaliszigas, bija situacija kad gribeju atstat sava uznemuma karti, lai nonod maniem darbiniekiem, bet pardeveja paskaidroja ka ta nevar rikoties un vispar, visas meitenes rikojas stingri pec rikojuma, tapec apsaubu so sudzubu par to ka vinas taisa liekus cekus

A andy 09.03.2013

Taisa gan čekus, gan aprunā vadītāju, gan pircējus piemin skaistiem vārdiem - par visām nezinu, bet īpaši brīnišķīga viena tur ir .