www.sudzibas.lv Lukoil Apkalposana

DUS Lukoil - Apkalposana

Biju iebraucis dus lukoil lai uzpildītos un pie reizes paņemt kafiju. Paņemu krūzīti, ielieku automātā un aizeju maksāt. Kad biju noreķinājies eju pēc kafijas, bet tad skatos, ka kafija jau iet pāri malām un automātā rādās, ka notiek pašattīrīšanās. Pārdevēja (ļoti "īpāša" šajā DUSā) ierauga un saka, ka nedrīkstot atstāt utt. Es viņai prasu ko darīt tagad, viņa man atbild, ka vainu jāņem tā pati vai jāpērk cita. Es saku, ka man tā kā pienāktos jauna, bet viņa atbildēja, ka nepirkšot visiem kafijas kam šādi gadās. Es atbildēja, ka kātad es varu zināt un ka tad lai vismaz uzliek kaut kādu zīmīti, bet redz, man tas būtu jāzin. Nu labi, nenomiršu no tā eirika un nopirku citu. Man jau likās, ka klients ir pirmajā vietā, bet acīmredzot ne šeit. Domāju, ka Statoilā nekad šādi nenotiktu.

N

V VarenaaTejkana 17.10.2014

Nu nezinu, man ar liekas ka pardevejai kafija katram pircejam kas atstaj savas kruzes nepieskatitas nav jaapmaksa...

Latviešu tautas 17.10.2014

Pati vainiga. Veikala arī met nopirktas preces?

N nikes22 20.10.2014

Neiet runa par pieskatīšanu, ja man kāds tur būtu iešpļāvis. Bet par to lai uzliek kādu uzraxtu.

P Pilsonis PP 17.01.2016

Ja ir zem -10 tad rēķinies, ka dīzelis neies, aizsals braucot u.t.t. bet tankā saka ka līdz -30 mierīgi var braukt