LV RU
www.sudzibas.lv Ludmila Streļča Ārsta pienākumu neveikšana, nolaidība

Ludmila Streļča - Ārsta pienākumu neveikšana, nolaidība

Ārsts nolaidīgi attiecas pret pacientu veselību. Vairākas reizes atsakās izsniegt darbnespējas lapu, jo “smagas iesnas nav iemesls neiet uz darbu, es taču eju!” un ir atteikusies izsniegt darbnespējas lapu saistībā ar plānoto ķirurģisku operāciju. Neievēro karantīnā noteiktos ierobežojumus un dažreiz ir jūtama alkohola (paģiru) aromāts kabinetā. Runā ļoti nelaipni, aizvaino pacientus saistībā ar viņu slimībām. Izraksta visdārgākos iespējamos medikamentus vienmēr, lai arī aptiekā apjautājoties, tiek atklāts, ka ir 2 līdz pat 3 reizēm lētāki preparāti ar tādu pašu sastāvu, kā dārgajiem.
Kā ģimenes ārsts un zinot pacienta veselības īpatnības, nekad nav atvērusi slimības lapu attālināti un paaicināšanas vietā ierasties uz vizīti, izvēlās paziņot “mani neinteresē jūsu problēmas, tiekat galā pati”. Medmāsas Soldatenko un Nikolajeva pieturās pie absolūti tādas pašas attieksmes un zvanot pa tālruni, izstāstot savu veselības problēmu, var dzirdēt “otrā galā” kā ārstam tiek nodota informācija - nevižīgi, bez cieņas pret cilvēka veselības stāvokli un tāpat var dzirdēt streļčas atbildes, kuras skan aptuveni kā “nu un? man taču vienalga, ka viņai sāp, caureja un temperatūra, vari ieteikt, lai iet meklē kādu dežūrārstu.” Kopumā, visbriesmīgākais ārsts un personāls, ar kuru man ir devies sastapties. Varu tikai ieteikt neiet pie šīs ārstes un izvairīties no bērnu pierakstīšanas viņas praksē, jo šis ārsts strādā pēc shēmas - pierakstīt cilvēku mūsu praksē, izturēties pēc iespējas nelaipnāk, pretīgāk un liegt nepieciešamās ārstēšanas manipulācijas, lai cilvēks izvairās vispār sazināties ar tādu ārstu, taču saņemt valsts budžeta naudu par katru pierakstīto cilvēku. Bieži ir radusies sajūta, ka personāls strādā alkohola reibumā, savā starpā apspriež savas personīgās dzīves detaļas, kā arī smejas par pacientiem un viņu slimībām.
Vērtējums -17/10, šausmas.

Komentāri (3)

V vitols 29.10.2020

Tak ej pie cita ārsta tad!

Q qwertyasdf 14.01.2021

Varu dalīties tikai ar pretēju pieredzi. Katru reizi, kad simptomi varēja liecināt par kādu smagu saslimšanu, kas patiesībā ir diezgan mazvarbūtīga, vienmēr tiku aizsūtīta uz vajadzīgajām pārbaudēm, tikai lai pārliecinātos. Lūk tajos brīžos var redzēt, ka viņai tiešām rūp. Kādu reizi ir arī sanācis iztikt bez liekas staigāšanas pie speciālistiem, jo vaina tiešām ir bijis tikai mans dzīvesstils un viegli risināma. Man nekad nav viņas vietā ir bijis jādomā diagnoze vai vajadzīgais nākošais norīkojums, nekā ir pie tiem ārstiem , kuri dala B lapas uz pieprasījuma. Viņa ir stingra dāma, bet ja tāds ģimeners ārsta stils neder, jāmeklē cits.

G Ghera 03.05.2021

Самый ужастный врач который был у нашей семье. Я славо богу ушла, но маме не повезло.
Врач выписывает дорогие лекарства которые не помогают, когда мать просит направление к специалисту, то она отказывает (типа сама плати). На каком законном основании она имеет право не выписывать направление к специалисту который просит её пациент?
Надеюсь у неё заберут лицензию на практику. Холатная, не профессиональная и не компетентный врач!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes