www.sudzibas.lv Ludmila Streļča Ārsta pienākumu neveikšana, nolaidība

Ludmila Streļča - Ārsta pienākumu neveikšana, nolaidība

Ārsts nolaidīgi attiecas pret pacientu veselību. Vairākas reizes atsakās izsniegt darbnespējas lapu, jo “smagas iesnas nav iemesls neiet uz darbu, es taču eju!” un ir atteikusies izsniegt darbnespējas lapu saistībā ar plānoto ķirurģisku operāciju. Neievēro karantīnā noteiktos ierobežojumus un dažreiz ir jūtama alkohola (paģiru) aromāts kabinetā. Runā ļoti nelaipni, aizvaino pacientus saistībā ar viņu slimībām. Izraksta visdārgākos iespējamos medikamentus vienmēr, lai arī aptiekā apjautājoties, tiek atklāts, ka ir 2 līdz pat 3 reizēm lētāki preparāti ar tādu pašu sastāvu, kā dārgajiem.
Kā ģimenes ārsts un zinot pacienta veselības īpatnības, nekad nav atvērusi slimības lapu attālināti un paaicināšanas vietā ierasties uz vizīti, izvēlās paziņot “mani neinteresē jūsu problēmas, tiekat galā pati”. Medmāsas Soldatenko un Nikolajeva pieturās pie absolūti tādas pašas attieksmes un zvanot pa tālruni, izstāstot savu veselības problēmu, var dzirdēt “otrā galā” kā ārstam tiek nodota informācija - nevižīgi, bez cieņas pret cilvēka veselības stāvokli un tāpat var dzirdēt streļčas atbildes, kuras skan aptuveni kā “nu un? man taču vienalga, ka viņai sāp, caureja un temperatūra, vari ieteikt, lai iet meklē kādu dežūrārstu.” Kopumā, visbriesmīgākais ārsts un personāls, ar kuru man ir devies sastapties. Varu tikai ieteikt neiet pie šīs ārstes un izvairīties no bērnu pierakstīšanas viņas praksē, jo šis ārsts strādā pēc shēmas - pierakstīt cilvēku mūsu praksē, izturēties pēc iespējas nelaipnāk, pretīgāk un liegt nepieciešamās ārstēšanas manipulācijas, lai cilvēks izvairās vispār sazināties ar tādu ārstu, taču saņemt valsts budžeta naudu par katru pierakstīto cilvēku. Bieži ir radusies sajūta, ka personāls strādā alkohola reibumā, savā starpā apspriež savas personīgās dzīves detaļas, kā arī smejas par pacientiem un viņu slimībām.
Vērtējums -17/10, šausmas.

V vitols 29.10.2020

Tak ej pie cita ārsta tad!