www.sudzibas.lv Ludmila Petročenkova - ģinekologs Neprofesionāla attieksme un ārstēšana

Ludmila Petročenkova - ģinekologs - Neprofesionāla attieksme un ārstēšana

Šī gada vasarā vērsos pēc palīdzības pie Ludmilas Petročenkovas Iļģuciema poliklīnikā Buļļu ielā 7, Rīgā, jo pēkšņi radās ģinekoloģiska rakstura problēmas, nevēlējos ievilkt, bet pie savas ārstes citā poliklīnikā nebija iespējas tikt ātri.
Ar veselību nopietnu problēmu agrāk nebija, esmu vesela aktīva jauniete.
Pēc attieksmes pret sevi sapratu, ka man tiek gandrīz vai pārmests par atnākšanu un saslimšanu.
Attieksme likās pavirša, pirmās vizītes laikā jau pēc pāris minūtēm bez jebkādas apskates man izrakstīja stipras zāles, pēc 2 nedēļām pašsajūta pasliktinājās, zāles izraisīja blakusparādības, otrajā vizītē L.Petročenkova izrakstīja vēl citas zāles un ieteica padzert tējiņas un kefīru.
Par laimi, pēc 1,5 mēneša es beidzot tiku pie saprātīga ārsta, kurš iedziļinājās manis teiktajā, apskatīja, nosūtīja, kā rezultātā jau pēc nedēļas bija skaidrs, ka man ir ieildzis iekaisums un noteikts tā izraisītājs. Kā arī noteica efektīvu ārstēšanu un norādīja, ka obligāti jāvēršas pārbaudīties pie cita ārsta.
Man ģinekologe Ludmila Petročenkova nevieš uzticību.
Būsim veseli!

Z

A AK79 09.01.2014

Neliels precizeejums: droshi vien pagaajushaa gada (2012.) vasaraa taapeec, ka shogad veel vasara ir priekshaa.

M Minkela 18.11.2017

Ierados pie sis kundzes uz dzemdes kakla profilaktisko izmeklējumu valsts apmaksato , bet sajuta bija ka atnacu pie tirgonja. No vizites sakuma lidz beigam man bija vairakas reizes jaizskaidro un jaaparliecina , ka izmeklejums ir par brivu un valsts apmaksaats un vai gadijuma nav par maksu. Nemot ietraipa paraugu , ar lielu izbriinu skatijas un jautaja, vai man bijusas dzemdibas un aborti. Man to nav bijusu , bet saka , ka man tur anomalija, kuru CITS ARSTS NEREDZETU , un dikti piekodinaja lai citiem nesaka , ka tas ir vinas secinajums un ja iet pie kada arsta, lai svecites izraksta tie , vinja to nevelas. Pec 3 dienam zvans : Ir trakak neka domaju , esmu kautko atradusi , jums vajag nakt pie manim uz parrunam 47eur , jautajot ko atrada un vai traki , teica steidzami , lai ierodos ceturtdien.Atteicas paskaidrot vai kaut majienu izteikt kas atrasts vai kas noticis. Ceturdiena man nebija iespejas atbrivoties, un vards STEIDZAMI parvertas par pavisam pacilaatu " aa nu tad varam nakamnedel "
Jasaka , izskatas ka tur izskatas, ka vinai savs biznesinsh , nevis arsta prakse. Dalos ar pieredzi

Z Zane 17.04.2018

Vakar biju pie šīs ārstes.Nekad, nekad neejiet pie šīs dakteres. Attieksme , kā miesniekam.

Ludmila Petročenkova, kaa specialists varbut ir laba, no mediciniska viedoklja, bet attieksme pret klientiem briesmiga. Esmu pie vinjas grutniecibas 25 nedeljas uzskaite. Neko nesaprotu, un vinja nekad neko nedzird, burza tikai papirus, Uz slimibas lapas biju tikai vienu reizi, stradaju smagi fizisku darbu, menesi pirms dekreta gribeju palugt slimibas lapu, jo jutos loti nogurusi. Vinja saka pa telefonu bljaut un mest klausuli, ka man jaiet pie gimenes arsta.

K Katrina Kat 03.12.2019

Neiesaku apmeklēt šo ārstu.
 Kad es biju grūtniece, viņa gandrīz sabojāja manu veselību un viņa gandrīz sabojāja mana bērna veselību. Viņa vēlējās pēdējā brīdī noformēt dokumentus uz dzemdimu nams. Izrakstītās zāles, kuras ir stingri aizliegtas grūtniecēm. Par laimi, veselīgs bērniņš piedzima pēc dzemdībām.

Atvainojiet par kļūdām jau iepriekš, tikai iemācoties šo valodu

D Denton GSgds 04.12.2019

Neiesaku apmeklēt šo ārstu.
Attieksme pret klientiem -10 no 10.
Izrakstītās zāles kuras it ka var palīdzēt ar problēmām veseliba bet var sabojāt veselibu

K Katalinalina 21.03.2020

Es nevienam neiesaku šādu ginekologu. Izraksta antibiotikas, kurās ir daudz cīņas efektu, un zāles, kuras atjauno pēc tām, neizraksta. Ja jūs piezvanīsit vai nāksit pie viņas un sakāt, ka mana veselība ir pasliktinājusies pēc jūsu izrakstītajām antibiotikām, viņa nosūtīs jūs uz visām četrām pusēm.

L lietotaaja123 06.07.2020

Biju pie šīs ārstes uz USG, jo manai ārstei atvaļinājums. Pavirša attieksme, bija sajūta, ka viņa pati nesaprot, ko viņa dara. Atnācu ar nosūtījumu, bet man 3x bija jānosauc personas kods, vārds uzvārds, 2x prasīja par mēnešreizēm. Nevarēju nolasīt, vai viņa bija neieinteresēta, izbesījusies vai vienkārši asociāla. Neuzticos un citām ieteikt nevaru.

A Anna Some 10.03.2022

Es neiesaku šo ārstu. Divu nedēļu laikā 2021.g. Petročenkova izrakstīja divas dažādas spēcīgas antibiotikas, izrakstīja pārbaudes uz sifilisu un gonoreju, bet neizrakstīja testus un zāles pret simptomiem, par kuriem es sūdzējos. Atradu citu ārstu un tagad jūtos labi.

L Lenčiks-1 29.06.2023

Tikko iznācu ārā no šīs ārstes kabineta. Esmu šokā un domāju, ka meklēšu citu speciālistu, neskatoties uz to, ka pie šīs ārstes būtu jāpaņem atbildes par analīzēm. Atnācu, lai pajautātu par iespēju ievietot spirāli. Agrāk gāju pie jaukas ārstes, kura tagad strādā glaunā privātklīnikā un spirāles ievietošana tur man izmaksātu ap 250 EUR, kas šī brīža situācijā likās mazliet par daudz. Nolēmu pamēģināt speciālistu tuvāk mājām. Ienākot kabinetā pie Ludmilas Petročenkovas un pasakot, ka vēlos spirāli, saņēmu "nogalinošo skatienu" bet nekādu vārdu. Tālāk sekoja daži standarta jautājumi, atbildes uz kuriem viņa, liekas, aizmirsa tai pati momentā, kad es atbildēju, jo pēc tam māsiņai stāstīja par mani kaut ko pavisam ačgarnu un bija jālabo. Lika sēsties krēslā, man nejautājot, pateica māsiņai, ka ņems smērējumus pēc valsts programmas, kas būtu ok, bet pajautāt jau varēja. Rīkojās pilnīgi bez iecietības, neuzmanīgi. Kad es pateicu, ka nesen biju dzēruši antidepresantu kursu, augstprātīgi pajautāja "ko tad dzēri, ar bērniņu bija grūti tikt galā, vai?". Un, kad māsiņa pienāca, jautājot, ko es šodien vēlētos (3. reizi), viņa manā vietā atcirta, ka neko "viņa antidepresantu dzer", un komandēja man "gulies!". Apskates laikā pateica, ka "neko te nesaprotu", pēc tam lika lietot zāles, noskaidrojot kas viņai nepatika. Kad vēlreiz pārjautāju, vai būs iespēja ievietot spirāli nākamreiz (jo tagad, redz, ir nepareizs mēneša laiks - bez paskaidrojumiem), tad atbilde bija "ir vēl jāpaskatās, vai jums ir TIESĪBAS uz spirāli". Sekoja arī padoms: "tagad vīrs aizsargājas? Lai turpina, kam jums spirāle?"... Šausmas!

A Anna Some 07.08.2023

Jums jāraksta sūdzība klīnikas vadībai par šī ārsta Petročenkovu neprofesionālo uzvedību.

A Anna Some 08.08.2023

врач гинеколог Людмила Петроченкова не профессиональный врач. тут написали, что она не поставила спираль одной женщине, когда пациэнтка попросила. а вы спросите сколько она поставила спиралей вообще. впечатление что Петроченкова не умеет ставить спирали и боится это делать. не советую женщинам ходить к такому врачу.