www.sudzibas.lv LUCKYWEB Cilvēku pakļaušana verdzībā

LUCKYWEB - Cilvēku pakļaušana verdzībā

IR uzradies kantoris, kurš ekspluatē jauniešus darbam video čatā nesamaksājot un draudot ar video izplatīšanu internetā, tādējādi ar šantāžu palīdzību noturot viņus izīrētās telpās sniedzot interaktīvos pakalpojumus. Aicinu jauniešus nepiekrist šim luckyweb piedāvājumam, bet gan izvēlēties daudz drošākus veidus pelnīt. Mūsu juridiskais birojs ir saņēmis vairākus klientu lūgumus pārstāvēt viņu tiesības šo blēžu pāridarījumā. Tāpēc esam ar vislielāko prieku gatavi palīdzēt un aicinu arī iestādes, kuras lasa šo sūdzību, iesaistīties un veikt visus nepieciešamos darbus nelikumīgo darbību pārtraukšanā!

J Juridiskaisbirojs 23.01.2010

Pēc mūsu rīcībā esošās informācijas www.luckyweb.lv atbildīgā persona ir www.draugiem.lv reģistrējusies persona Jānis Ķipurs (25). Aicinam portālu www.draugiem.lv palīdzēt mums atlasot šīs personas veiktās sarakstes portālā par modeļu piesaisti. Pēc mūsu klientu informācijas, šis cilvēks nodarbina daudz naivu meiteņu un puišu intim jomā, kas izpaužas kā virtuālais escorts pie web kameras. Puisis izmanto cilvēkus ar iebaidīšanas metodi par iespēju publicēt intim video internetā, kur veic krāpnieciskas darbības vervējot cilvēkus šīm nodarbēm par to nesamaksājot... Ja ir vēl kāds, kurš cietis no šī cilvēka, lūdzu dariet šeit zināmu visu informāciju, kura varētu noderēt tiesībsargājošām iestādēm!

E ES 24.01.2010

Pats pazīstu tādas meitenes kuras tur strādā, šķiet tiešām neko nenopelna. Man viņas žēl kas savu cenu izsaka naudas izteiksmē un gozās tur mēģinādamas pārdoties.. bet katrs pelna pa savam kā saka.

M meistars 25.01.2010

Nu un ? :D ja esi lohs vai losene tad iesi strādāt videočatā un neraudi ka tavs dibens parādīsies atverot kādu mega portālu kā reklāma, rēķinies ar sekām tā teikt katrā profesijā ir savi mīnusi un plusi, ja cilvēks to negrib pieņemt ej slauki ielas, ja vari pieņemt neraudi pie tam web čata darbs jau pats par sevi stāsta ka pie kameras rādīsi pliku krāniņu vai ežiņu ;) ja uz to paraksties tad tik uz priekšu tīģeri ;)

MacBeton 26.01.2010

Muahahahaha! Noteikti ka atlaidis tās debīles kas domāja izsprukt bez masturbēšanas. Tās nu arī tagad taisa traci. Tas jums, celkas, nav nekādā Laroka vai "esītis", tur jums nemaksās par to vien ka esat.