www.sudzibas.lv Lucky Platon Šausmīgas frizieres

Lucky Platon - Šausmīgas frizieres

Labdien!
Man šajā salonā bija briesmīga pieredze joprojām esmu šokā no redzētā. Mīļās meitenes, sievietes NEKAD NEEJIET UZ ŠO SALONU. Tur ir briesmīga apkalpošana, frsizieres dzērajas, kuras nekautrējas dzert klientu priekšā un frizētava pati pa sevi ir briesmīga, pilnīgs ūķis, tur viss ir netīrs, nobružāts tāda sajūta, ka mēbeles tajā tā saucamajā frizētavā ir atvilktas no izgāztuves.
Es biju tajā salonā vakar 27.02.13 man bija jāiet pēc kupona, kad zvanīju administratore teica, ka varu samaksāt uz vietas, tāpēc kuponu nenopirku uzreiz varu pateikt tikai paldies Dievam, ka to neizdarīju. Paskatotie uz tām visām briesmām protams aizgāju neizmantojot šīs briesmīgās iestādes pakalpojumus.

Katrīna

K

P playalv 06.04.2013

Vai tu pati gadījumā biji skaidrā? Esmu bijusi šajā salonā piecas reizes, un nekad neesmu redzējusi nevienu no tevis pieminētajām lietām. Arī par pakalpojumu kvalitāti esmu vienmēr bijusi apmierināta, pati esot diezgan piekasīgs cilvēks, rodas lielas aizdomas, ka tu stipri pārspīlē un esi ļoti emocionāla būtne :)

Viktorija