www.sudzibas.lv Ļubova Butlere Nekompetenta, negodprātīga, neprofesionāla attieksme

Ļubova Butlere - Nekompetenta, negodprātīga, neprofesionāla attieksme

Ārste rehabilitoloģe - ja šo būtni varētu nosaukt tādos vārdos, ir visnekompetentākā un neprofesionālāka no med darbiniekiem, ko ir nācies sastapt pēdējā laikā. Viņas attieksme ir ļoti pārsteidzīgi augstprātīgi visatļaujoša. Tā kā viņa uzvedas uz ielas, domāju jebkuram Latvijas iedzīvotājam būtu nospļauties, bet, paskatoties uz viņu jau no malas, var pateikt, ka jūs nekad negribētu tikt pie šīs Dāmas kā pacients. Bet, ja jūs tiksiet, tad lai dievs nožēlojas par jums. Personīga saskarē nācies izjust, ka viņa attiecas pret cilvēkiem pēc būtības kā pret vergiem, bet ja jūs atcerēsieties padomju laiku medicīnu, tad jūs uzreiz visu sapratīsiet, jo šī ir tipiska seļpo tipa pārdevēja - ārste, kurai visi ir parādā kādu saldumu kasti vai šampanieti tikai par to, ka šī kundze jūs pieņēma savā karaliskajā kabinetā. Protams, ja jums vēl palaimēsies tikt pie viņas, jo pat ja jūs būsiet pirmais Rindā ar mazu bērnu un būsiet gaidījis viņu jau kādu pusotru stundu pirms pieņemšanas, tas nekas, jo šai mamzelei ir savi komunistiski ieskati kā vajag un ko vajag pieņemt pirmo, kaut arī slimnīcas vadība viennozīmīgi pasaka viņai, ka pieņemšana ir tikai "dzīvās Rindas" kārtībā. Īsumā sakot neiesaku apmeklēt šo tā saucamo ārsti un nepiebarot šo komunistisko mamzeli, lai viņa iedzīvojas uz mūsu rēķina.

M ManApnika 28.11.2022

Tā saucamā daktere Liene Lejiņa no VC4 arī atbilst tieši šim aprakstam. Viņa pati izdomā, kad pacients ir jau vesels, jo tai personai nav patiesas empātijas pret saslimušajiem, dragā visiem pāri kā tāds buldozers.
Pagājušo reizi ar neizslimotu kovid atgriezos darbā un saslima vēl divi mani kolēģi. Es pati knapi spēju nosēdēt, kur nu vēl staigāt vai koncentrēties darbam. Kaut kā nebūt nelabumu pārvarēju, bet toreiz noteikti nebiju gatava atgriezties darbā. Un tā katru reizi, vienmēr viss pēc komandas kā konveijerā, nekādas intereses par pacientu.
Dr. Lejiņai ieteiktu - labāk savas valdonīgās, apspiestas seksualitātes pilnās komandas norādīt mīļākajam guļamistabā, bet ko nu tur 'gudrai' dakterei stāstīt...