www.sudzibas.lv Lubānas tirgus nelaipna apkalpošana

Lubānas tirgus - nelaipna apkalpošana

neiesaku iepirkties Lubanas tirgū! jo tur strādā izteikti nelaipnas pārdevējas. tā šodien gribējām ar mātes nopirkt dārzeņus,gailenes.piegājām pie pārdevejas,kura tirgo tuvu izejai pie autostāvvietas,tieši pretim ir bērnudārzs. tad lūk pārdevēja nevis apkalpoja pircēju,bet izteica man piezīmi,ka es lūk nenoraujot maisiņu dārzeņiem,bet stāvot kā miets. super! tad sanāk,ka pārdevēja sēdēs ,bet pircējs apkalpo pats sevi un vēl saņem "mācību stundas" kā dzīvot. pārdevejam tikai esot jāiekasē nauda,bet pircēju-klientu drīkst nepamatoti apvainot.kapēc man kā pircējam būtu jāizskaidro,ka esmu pēc darba,noguris,ka daru to un to,un jāataisnojas ,ka neesmu slinķis.galu galā palīdzēt salikt dārzeņus maisinos ir pārdevēja darbs.
vel jāpiebilst ,ka turpat pretim tirgo vīrietis ,tirgo zemenes un ķiršus,un dara to uzrēķinot 1 kg pa virsu. nopelnīt tad vajag un nekaunīga veidā !

TasEsLV 21.07.2017

Nu man liekas ,ka tu esi ļoti aizskarts ,jo nespēji paņemt maisiņu un tagad centies atriebties internetā - rakstot sūdzības.