www.sudzibas.lv Lubanas iela 115 Остерегайтесь снимать квартиру

Lubanas iela 115 - Остерегайтесь снимать квартиру

Ru
остерегайтесь арендовать квартиру в Риге, Лубанас 115. Подруга рассказывала какие проблемы ей организовали риэлтер и хозяин квартиры.

Квартиру она нашла по объявлению в ss.com. Обязательное требование - только девушка и только одинокая. Потом, когда уже заселилась, стало понятно, почему такие требования. Перед заселением она осмотрела эту квартиру, заплатила риэлтеру его комиссионные, хозяину аренду и депозит, составили какой-то кривой договор, а потом началось. Хозяин, пожилой мужик, стал приезжать без всякого предупреждения по 4-5 раз в неделю в любое время. Дверь открывает своим ключом, замок менять запретил. В ванной крючок снят. Подружка еще в постели, а он расхаживает по квартире, говорит что она может не вставать. Стала бояться находиться в этой квартире. Пробовала договориться что бы он предупреждал ее перед приездом. Бесполезно, обозлился только. Стал ко всему цепляться. Дошло до того, что забирает арендную плату, коммунальные, расписывается что взял, а потом скандалит, что денег не брал.

Стал оскорблять, лезть с кулаками, требовать, что бы она через день освободила квартиру. Риэлтер отказался разбираться в ситуации. Подруге пришлось привлекать на помощь родственников, что хозяину очень не понравилось. С квартиры она, конечно, съехала, кто согласиться жить в таких условиях? Но квартира ей за 2 месяца проживания обошлась дорого. Риэлтер деньги возвращать отказался, ей пришлось срочно искать другую квартиру, для переезда, брать на работе дни без оплаты, заплатить за транспорт и перевоз своих вещей. В итоге аренда квартиры стала золотой. Вот для чего таким козлам нужные одинокие беззащитные девушки. Если в постель к ней залезть не удастся, то развести ее на деньги. Так то когда увидите на ss.com объявление о сдаче в аренду квартиры с синим кухонными стенами, покрашенными масляной краской, знайте, что нервы вам потрепят конкретно и денег потратите больше, чем рассчитывали.

Lv
esiet uzmanīgi īrējot dzīvokli rīgā, lubānas ielā 115. Draudzene izstāstīja kādas problēmas viņai sagādāja nekustamo īpašumu aģents un dzīvokļas īpašnieks.

Dzīvokli viņa atradā sludinājumā ss.com. Obligāta prasība sludinājumā – tikai jaunā sieviete un tikai vientuļa. Pēc tam, kad viņa jau ievācās dzīvoklī, kļuva saprotams kāpēc ir šādas prasības. Pirms ievākšanas viņa apskatījās dzīvokli, samaksāja nekustama īpašuma aģentam par darbu, īpašniekam īres naudu un arī depozītu, bija sastādīts kaut kāds dīvains līgums un pēc tam sākās...

Dzīvokļa īpašnieks – vecs onkulis, nāca uz dzīvokli bez jebkādiem brīdinājumiem 4-5 reizes nedēļā, pilnīgi jebkurā dienas laikā. Durvis viņš vēra vaļā ar savu atslēgu un aizliedza mainīt.

Durvja slēdzeni. Draudzene guļ gultā, bet dzīvokļa īpašnieks staigā pa dzīvokli un saka “nevajag celties”. Vajag pieminēt, ka vannas istabā slēdzena nav. Viņai kļuva baili palikt dzīvoklī... Mēģināja sarunāt ar viņu, lai viņš vismaz brīdinātu, kad nāks uz dzīvokli, bet pilnīgi bezjedzīgi, viņš vispār nereaģēja un tikai palika nikns. Draudzenei jau tiešām palika baili... Pēkšņi saimnieks sākā visam piekasīties, jau nonāca līdz tam, ka viņš saņem nomas maksu, naudu par komunāliem, parakstās par to, ka naudu ir saņēmis, bet pēc tam sāka skandālu un pārmeta par to, ka naudu nebija saņēmis. Viņš sāka apvainot, vienu dienu mēģināja pacelt uz viņu roku un skaļi izteica prasību, lai pēc vienas dienas viņa atbrīvotu dzīvokli. Nekustamo īpašumu aģents atteicās palīdzēt risināt šo situāciju.

Lai kaut kā tomēr atrisināt šo problēmu draudzenei nākas prasīt palīdzību saviem radiniekiem, dzīvokļa īpašniekam tas ne īpaši patika. Protams, no dzīvokļa viņa izbrauca, kurš vēlēsies dzīvot šādos apstākļos? Bet par to laiku, kuru viņa tur dzīvoja (kopumā 2 mēneši) viņai nākas izterēt diezgan daudz naudas. Nekustamo īpašumu aģents atskās atgriezt naudu, draudzenei bija ātri jāmeklē jaunu dzīvokli, darbā ņemt neapmaksātas brīvdienas, samaksāt par transportu, lai pārvestu savas mantas uz jaunu dzīvokli. Beigu beigās tas dzīvoklis sanāca viņai kā zelta māja! Secinājums ir sekojošs... Pilnīgi skaidrs kāpēc šādiem āžiem ir nepieciešamas vientuļas jaunas sievietes. Ja nu gultā ielīst nesanāks, tad vismaz varētu apkrāpt.

Tāpēc vienkārši brīdinājums, ja ss.com redzēsiet sludinājumu par dzīvokli, kurā ir zilas sienas virtuvē, tad ziniet, ka saimnieks sados jums pa pilno un izterēsiet vairāk naudu nekā plānojāt...

V

Komentāri (4)

Оккупант 09.05.2019

надо заключать не договор, а правила съёма квартиры.

O OstapsBenders 12.05.2019

Kāpēc nevarēja vecajam jāklim iedot pa ibaļņiku, nogriezt viņam pautus un iebarot viņam mutē? Tas sukinsins nerimsies! Tas vienreiz beigsies ar seksuāla rakstura noziegumu!

Оккупант 12.05.2019

приличное время назад однокурсницы поселились в квартире в которой прожил домовой. и скажите как ему iedot pa ibaļņiku? конечно, чтоб не промахнуться.

L Lepnā Lavīze 12.05.2019

Meitenei pirmkārt bija jāvēršas policijā ar iesniegumu par seksuālu uzmākšanos un vardarbību. Otrkārt, zvans VID. Visi kopā veci ātri noliktu pie vietas. Bet firmas nosaukumu publicēt, jo noteikti viņi dzīvokli mēģinās izīrēt vēl kādai.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes