www.sudzibas.lv LTV7 TV ekrāns

LTV7 - TV ekrāns

Šodien tikko 27.08.2012 laikā no 11:50 sastindzis ekrāns ar kaut kādu reklāmā iepriekš redzētu baznīcas bildi un nevar normāli skatīties raidījumu - pagaidām tas ir tikai 15 minūtes, bet manuprāt tas ir gana, lai tavs rīta raidījums būtu pa galam, skaņa ir, bet bilde visu laiku viena! :( Bēdīgi, nez ko gan tur dara tie strādnieki, ka jau 15min nav pamanījuši, ka bildi nevar redzēt..........!!!!!!!!!!!!!!!!1 Ja godīgi man tas liekas idiotisms priekš mūdienu augsti attīstītās tehnoloģijas iespējām!
PALDIES!!!!!

E

Sardele 27.08.2012

Pārstartē dekoderi, auza, TV tur ņe pričom. :P

Dookie 28.08.2012

Pasaki, cik Tu maksā par šo pakalpojumu? Es domāju par iespēju skatīties tieši LTV7, nevis Tavu televīziju kopumā.
Un padomā kādreiz arī ar savu galvu, ka vaina var būt arī ne LTV7 pusē un ja tomēr viņu dēļ pārraide sastinga uz 15 minūtēm - tas nav nekāds pasaules gals. Un ja Tu uzreiz skrien rakstīt par to sūdzību - šeit jau jādomā cik adekvāts cilvēks Tu vispār esi.