www.sudzibas.lv LTV 7 Pretīgi un ļauni

LTV 7 - Pretīgi un ļauni

Labdien, mīļā televīzija!

Es ļoti atvainojos, bet, kas pēdējā laikā notiek ar raidījumu SEMS? Esmu iemīļojusi jūsu televīzijas rādītos raidījumus, bet pēdējā laikā esmu par daudzām lietām šokēta. SEMU, kuru vada Mārtiņš Freimanis... Vai tiešām ēterā var laist cilvēku, kurš uz darbu atnācis nelielā "ķirsī"? Turklāt, ja atnākuši jaunieši un viņiem ir ļauts izteikties, kādēļ ir jāizsmej viņu izteiktais viedoklis - domas...("dziedāt dezodorantā)... kurš gan bērns to nav darījis... Un tā blondīne, es negribu skaļi izkliegt, bet arī ir kā sacīt jāsaka - blondīne, kas tēlo ļoti gudro, bet patiesībā... Apdomājiet mīļie, vai šadi darbinieki, jo īpaši kā televīzijas sejas jums ir nepieciešami?

L Līva 09.01.2008

Gribu dzirdēt arī citu viedokļus...

A ade 13.01.2008

Neredzēju to konkrēto raidījumu :(

A ally 22.04.2009

mjā.. ''SEMS' ar savu gudrību kkā neizceļās..runā kko nesakarīgu un tiešām izsmej dziedātājus. :(
varēja jau smukākus + gudrākus vadītājus atrast.

L linda 01.10.2010

Diemžēl...man arī jāatzīst, ka SEMa vadītājiem būtu jārāda pozitīvs piemērs saviem skatītājiem, diemžēl šobrīd vadītāju kultūras līmenis pēc manām domām ir zems. ...

M marpls 01.10.2010

Man piemeram vairak šokē ka LNT Grigalis regulāri vada raidījumu nesakopies, ar bārdas rugājiem.Citu dienu skujas, tacū bieži vien aizmirst noskūties.