www.sudzibas.lv Lsante Ļoti slikts un neprofesionāls masāžas salons

Lsante - Ļoti slikts un neprofesionāls masāžas salons

Bijām ar vīru uz "pavasara brīnums" 29.06.2018. , kur paredzēts ķermeņa pīlings, masāža ar eļļu, ietīšana, sejas masāža un sejas maska. Pirms tam lika arī atsūtīt, kādas eļļas un ietīšanas izvēlēsimies.
Salona vietā mūs sagaidīja divas īrētas telpas bez dušas ar 2 meitenēm, kas beigušas 96 stundu masāžas kursus (tā vismaz lasījām uz sertifikāta) .
Lika apgulties un gaidīt. Sākumā bija skrubēšana - uz sausas ādas ar sausu skrubi ar vienu roku pārvilka 1 reizi pār abām kājām un vienu reizi ar to pašu plaukstas vēzienu pār muguru. Uz sausas nesamitrinātas ādas tas ļoti sāpēja un procedūra nebija ilgāka par 3 minūtēm - to noteikti arī nevarētu saukt par visa ķermeņa pīlingu. Ar sausu dvieli noslaucīja.
Ar eļļu sekoja masāža mugurai - likās, ka masierei tik ļoti nepatīk viss, kas viņai jādara, ka jādomā, kāpēc šādam cilvēkam ir jāstrādā spa salonā. Arī eļļa likās visparastākā, nevis ar tādām smaržām kā iepriekš izvēlējāmies. Masējot pirksti ik pa laikam ietriecās arī kaulos, kas sāpēja. Mugura tika masēta tik stipri, ka sāpēja arī nākamajā dienā, tad tika novilkts reizes pāri kājām, lai iesmērētu eļļu un uzlikta plēve un sega un masieres pazuda uz pusstundu. Pēc pusstundas atgriezās un lika griezties un muguras. Izmasēja seju, tad ar eļļu 3 reizes novilka pār kājām, 3 reizes pār rokām, uzlika plēvi un segu un pazuda atkal uz pusstundu. Pēc pusstundas atgriezās, nolika salvetes un teica, ka varam ģērbties. Sēdējām šokā ar vīru un nesapratām, kas tas vispār bija. Pat es ar eļļu kārtīgāk sasmērēju kājas, rokas - noteikti tas ir vairāk par 1 minūti. Un tā noteikti nav masāža. Izpalika arī šokolādes ietīšana vai sejas maska. Ar salvetēm mēģinājām noslaucīt eļļas daudzumu, lai gan daļa tāpat nokļuva uz drēbēm, jo dušas iespējas nebija. Noteikti šeit neatgriezīsimies un nevienam arī neieteiksim.

Papildināts Zita123 02.07.2018

Salonu sauc L-Sante