LV RU
www.sudzibas.lv LSA Kalve Darbinieku pazemošana

AtrisinātaLSA Kalve - Darbinieku pazemošana

Nekad nestājieties darba attiecībās ar LSA Kalve prezidentu. Darbiniekus pazemo, laikus neslēdz darba līgumu, kliedz un apvaino savus padotos, solījumus nepilda, padotajam darbiniekam jāgaida viņu kāpņu telpā no rītiem, jo viņš pats kavē 30-40 minūtes. Vienmēr atrodas 101 iemesls kāpēc lai darba ņēmējs netiktu laicīgi mājup! (jāstrādā arī sestdienās). Maksāt sola-"Rīt"! Pēc nedēļās tomēr noslēdza mistisku darba līgumu par darba samaksu -50.00 LVL/mēn., uzrādot līgumā, ka tas ir līgums "ar pilnu darba laiku" jāstrādā esot "apmēram 10 stundas nedēļā". Lasīju arī nejaukas atsauksmes par viņu portālā Antireklama.lv ierakstu pirms dažiem gadiem, krievu variantā. Tur viss precīzi tāpat jau bijis. Tātad viņu kā saka: "Kaps tikai izmainīs"

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Aina Kalna 14.02.2018

Uzņēmuma LSA Kalve pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

A

Komentāri (27)

S shizzy21 22.12.2012

Pilnībā piekrītu šeit rakstītajam, jo viņa vieta ir cietumā.

A Askerovs 20.03.2017

"shizzy21" - vai pats segvārds ir mājiens uz šizofrēniju?

F Felicija 21.02.2013

Lsa "kalve" prezidents ir loti rupigs un augstpratigs tips. Pirmkart daudz melo, apsola lielu algu, bet menesa beigas darba algu var samaksat tikai pec skandala! Darba ligumu ari negrib slegt, jo vinam nav izdevigi nodoklus maksat! Nodoklus ari nemaksa! Darbiniekus pazemo un apvaino!
Ludzu ejiet garam!

A Askerovs 23.12.2016

Ludzu atsaukt sudzibu, ka nepamatotu, preteja gadijuma tiks iesniegts prasibaws pieteikums tiesai par morala kaitejuma atlidzinasanu.

S shizzy21 29.12.2016

:D HA ha ha ha Askerov maitas gabals sīkais. Tu neko neizdarīsi šeit, brauc atpakaļ uz savu dzimteni.
Tu esi niecība. Nemaz nemēģini kādu te iebiedēt ar tiesām. kurās neko nespēj panākt. Iesaku aizvērties un sēdēt klusi vilciena stacijā ar pasi padusē.

A Askerovs 21.03.2017

Pirmkārt, jautājums bija "Felicijai", nevis "shizzy21". Otrkārt, "shizzy21" lieto necenzētus vārdus un tas ir ļoti neētiski. Treškārt, viņš dara visu iespējamo, lai atrisinātu konflikta situāciju bez tiesas. Un vēl, lūdzu ņemt vērā, ka šo interneta mājas lapu lasa arī tiesas darbinieki.

R rita1987 26.02.2013

Ar visu rakstamo es piekitu, jo tur stradaju.Man viņš neko nav samaksajis. Biju policija bet tur pateica ka viņu nevar ielaupit jo nav nekadu pieradījumu.

A Askerovs 16.02.2017

Piedāvāju sūdzības autoram ar segvārdu "shizzy21":
1) atsaukt savu sūdzību;
2) ja neesat ar mieru atsaukt savu sūdzību, tad paziņot Askerovam informāciju par sevi (vismaz vārdu un pirmo burtu no uzvārda), nosūtīt šo informāciju uz e-pastu: [slēpt]@inbox.lv.
Un vēl dodu padomu "shizzy21" aiziet uz baznīcu un izsūdzēt grēkus.

S shizzy21 17.03.2017

Nu bet protams lietotāj ka jau tūlīt pat sūtīšu savu kontaktinformāciju Jums uz epastu. Sapņojiet vien tālāk.
Jūs pat neesat tiesīgs man prasīt tādu informāciju, turklāt neviens nav jau arī pārliecināts kas vispār atbild uz visiem komentāriem no lietotāja profila. Varbūt tas ir kāds interneta trollis kam vienkārši gribas pakasīties interneta pasaulē.
Tāpēc, lai nu kas stāvs aiz segvārda metiet mieru šai bezjēdzīgajai cīņai ar savu ēnu un vienkārši atbildiet par katru savu apkrāpto klientu, kā arī par visiem tiem tiesas procesiem kur Jūs kā pseido advokāts nespējāt aizstāvēt savu klientu.
Tāpēc pašam iesaku ieiet baznīcā un izsūdzēt grēkus, jo uguns jau ir iekurta.

A Askerovs 20.03.2017

Šāda atbilde pierāda "shizzy21" gļēvulību!

A Askerovs 21.03.2017

Вообще-то, призыв к религиозному покаянию ни при каких обстоятельствах не считается оскорблением. Для "shizzy21" корректным ответом было бы: "обязательно схожу в церковь и исповедуюсь в грехах и Вам того же советую!" Аскеров не пойдёт в церковь только потому, что он мусульманин, а в Латвии пока нет мечетей. Впрочем, если я ошибаюсь, и мечеть в Латвии всё же имеется, прошу подсказать её адрес.

A Askerovs 16.03.2017

Авторы жалоб и негативных комментариев трусливо прячутся под псевдонимами, а Аскеров не боится открытого диалога! Обратите внимание, настоящие жулики, про которых пишут на этом сайте, никогда не идут на открытый диалог. Правда на стороне Аскерова, а не на стороне пасквилянтов!

S shizzy21 17.03.2017

Cik jauki, pats pagodināja ar savu klātbūtni. Kurš te bailīgi slēpjas? Varbūt paskatieties uz sevi spogulī?
Jūsu vietā atbild pilnīgi svešs cilvēks vai tomēr beidzot būsiet iemācījies valsts valodu un pārlasījuši likumdošanu?
Cik interesanti ka jūs vēl cenšaties iebiedēt kādu ar tiesas procesiem kuros jūs ikreiz zaudējat. Jo vienkārši nespējat ko pierādīt. Cik jauki ka šādos retos un īpašos gadījumos latvijas tiesa strādā valsts un pilsoņu labā lai aizstāvētu pret tādiem niekiem kā jūs. Metiet mieru reiz, ietaupīsiet veselību un nervus.

A Askerovs 21.03.2017

А что это за псевдоним - "shizzy21"? Это "говорящий" псевдоним? С намёком на определенное психическое состояние?

A Askerovs 23.03.2017

Ievadiet atbildes tekstu

A Askerovs 20.03.2017

Jautājums "shizzy21": vai Jūs būsiet ar mieru uzstāties tiesas sēdē, kā liecinieks?

A Askerovs 20.03.2017

"shizzy21" действует как подлый и трусливый пакостник! А Аскеров никого и ничего не боится и в открытую заявляет, что диффамационные статьи в интернете против Аскерова пишут клеветники. Обратите внимание, что ни один жулик не пойдет на открытый диалог в интернете. Аскеров предлагает "shizzy21" в открытую заявить о себе.

A Askerovs 20.03.2017

Cilvēks piedāvā "shizzy21" atvainoties par apvainojošiem rakstiem interneta mājas lapā www.sudzibas.lv.

A Askerovs 21.03.2017

Уважаемый "shizzy21", а не сменить ли Вам псевдоним?
А то получится как в известной фразе капитана Врунгеля "как Вы яхту назовёте, так она и поплывёт"!

I Illi Nois 05.02.2020

Strādāju pie Askerova vienu dienu.Ļoti aizmāšīgs, klientu daudz, bet neatcerās ko kuram ir solījis izpildīt.

A Askerovs 06.02.2020

Komentārs pēc sava satura ir aplams un absurds. Man nekad nebija tādu gadījumu, kad kaut viens cilvēks būtu strādājis pie manis tikai vienu dienu. Un par vienu dienu nav iespējams izdarīt pamatotu secinājumu, vai es esmu, vai neesmu "aizmāšīgs" [komentāra autora ortogrāfija].

A Askerovs 06.02.2020

Komentāra autoram "Illi Nois" tika nosūtīts ziņojums ar priekšlikumu atsaukt savu komentāru, kā nepamatotu/

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes