LPG LAtvijas propana gaze. - Balonu apmaina.

Kartejo reizi braucam apmainiit balonu, un tad sakas jautriba, ieprieks mums samainija muusu jauno balonu 27l pret veco sakot ka jaunie ir beigusies, un ka maina pret veco un tas nekas ka tas ir vecais jo nekaada atskiriiba nau. Bet kad tagad bija atvesta jauna partija, gribeeju nemt jauno un tad sakaas rupja atieksme no pardevejas puses teica ka vecu pret vecu maina un jaunu pret jaunu, ja kautkas man neapmierina lai savaacu savu balonu un tinos.Tad es teicu lai dod preiksniecibas numuru iedeva un turpinaaja darbu. Turpat pazvaniju prieksniecibai un paskaidroju taada ir taa lieta un teica ka tuliit visu nokartos pazvaniis pardevejaij un teica ka kad nebija taas jaunas partijas dod vecos balonus un uz ceka vajadzeeja ziimogu vai parakstu ka jaunu samainija pret veco. Bet es ka klients to nezinaaju un nekur noteikumos tas nau rakstiits un taa visa diena izcakareeta garigais ar sabojaats. Pardeveeja riktiigi paceela balsi vismaz vareeja maigi apskaidrot ka un kas ja kautkas nepatiik lai zvanu uz klientu dienestu vai prieksniecibau nevis balut lai tinos prom ar visu balonu. Ja esat nopirkusi jaunu balonu tad labaak mainiit jaunu pret jaunu un ja dod jums jauno vietaa vecu sarusejusu tad labaak nenemt bet gan aizbraukt uz citu vietu, savadaak jums dos visu lauku vecus un sarusejusus balonus.

E

S Sandra369 25.04.2014

Man bija tieši tāds pats gadījums. Jauno zaļo balonu samainīja pret vecu sarkanu, sakot, ka zaļie beigušies. Bet kad nākamreiz gribēju zaļo, man pateica, ka sarkanos vecos maina tikai pret sarkanajiem vecajiem. Kad teicu, ka man iepriekšējais bija jauns tikko nopirkts zaļais, pārdevēja atteica, lai pierādot, lai atnesot čeku, kur rakstīts, ka nopirkts zaļais. Nu bet es taču neglabāju pusbadus vecus čekus!
Tad tika pasaukta priekšniece, kura atnāca un kategoriski pateica, ka nemainīs pret jaunu zaļo balonu un viss. Kad palūdzu, lai iedod vismaz jaunu un ne tik aprūsējušu, pateica ka nē.
Tas notika Ventspils uzpildes stacijā.
Un tā nu man katru reizi tiek dots arvien vecāks un sliktāks balons.
Bet šoreiz 24.04.2014. iedeva tādu, ka man bail to izmantot, jau mājās vedot mašīna smirdēja pēc gāzes.
Bet ienesot virtuvē arī virtuve sāka smirdēt. Apskatīju balonu kārtīgi - viss klāts ar rūsas pleķiem, augsējais metāla vāciņš atlupis no korpusa vismaz 2-3 mm, var sērkociņus aizbāzt garām, apakšdaļā kaut kas metināts, augšdaļa vispār norūsējusi, ražots 2008. gadā. Nu neizskatās drošs. Iznesu ārā, šķūnī. Interesanti, ko man darīt. Atpakaļ jau nav vērts vest, nemainīs un bail arī tādu mašīnā likt. Tagad gatavoju uz elektriskās plītiņas. Tāda redz ir attieksme no Latvijas gāzes puses.
Pieliku dažus attēlus.

K KLASIK55 05.06.2014

Tieši tads pats gadijums Rēzekne- stacijas iela LPG.Zvaniju uz Rīgu priekšniecibai-pasolija nokārtot jautājumu, atbildi tā arī nesagaidīju.Domāju, ka tas ir super bizness-sakiet lūdzu kas tiem var pamaisīt manu nopirkto jauno balonu, pardot ntās reizes?-nekas.Domu sapratāt ? Jums viss ir skaidris, kāpēc visur trūkst zaļo 27 l balonu.

R rx600 22.10.2014

Skatoties uz bildēm kas ir pievienotas rakstam, tad sanāk, ka Jums ir pārdots tukšs un pilnīgi sabojāts balons?
Esmu LPG klients vairākus gadus, ja, piekrītu, ka dažreiz tie baloni ir netīri, apskrāpēti un drusku aprūsējuši bet to ko Jūs mums te parādījāt ir pilnīgs murgs un nepatiesībā!!!
Bilde nr.:2 kur tad vēntīls? Tur taču ir caurums!

L Leo34 10.05.2015

Pilnīgas muļķības, kurš tad jums liek pasiem mainīt jauno balonu uz veco? nedariet tadas muļķības! un būs jums laime! Paši jau pieļaujat, lai pret jums tā izturās... aizbrauciet uz citu apmaiņas vietu un nomainiet savu jauno tukšo balonu pret jauno taču pilno...
Te jūs vienkārši paņem uz mulķi... Ir teiciens: Kamer ir aitas, būs arī cirpēji...
Protams, ka viņi atkal notirgos Jūsu balonu un ieliks naudu kabatā...tīra peļņa ar klienta apšmaukšanu...