LPG, Gāzes balonu iegādes vietas - melīga informācija

Tā tizli tas LPG darba laiks viņu mājas lapā sarakstīts. Neiesaku ticēt. Vakar, 07.08.2013., apmēram 19:10 speciāli, tikai ar vienu mērķi - nomainīt gāzes balonu, biju ieradies Ganību dambis 29a, DUS "Viada". Būda ciet, visur salipinātas / uzkarinātas / sabāztas zīmes "Pašapkalpošanās". Interesanti būtu, ja es būtu sācis "pašapkalpošanos" laužot ar drāšu sietiem aptītās balonu novietnes...
Tur pat norāde - Tuvākie balonu apmaiņas / iegādes punkti - Skanstes iela 6; - Ganību dambis 29a. Bet pulkstens rādīja tikai 19:15, šim punktam Kurzemes pr. 15a, DUS "Viada" bija jābūt atvērtam ! LPG - tad lieciet tajās savās darba laiku tabulās to pārdevēju tālruņu numurus, lai var pārliecināties, ka tur notiek tā maiņa/tirdzniecība. Rezultātā zaudēts laiks, zaudēta nauda, nepadarīti darbi un pamatīgi nolādēts tas LPG

I

A Azik99 08.08.2013

Man arī vakar vajadzēja mazo baloniņu apmainīt, biju tai pašā Ganību dambī, tur gan nav "Viada", bet vienkārši LPG stacija. Neviena nav, nu ok - izlasīju kas rakstīts. Pašapkalpošanās attiecas uz autogāzi un tuvākie balonu apmaiņas punkti norādīti. Aizbraucu pa 5min uz Skanstes ielu un dabūju balonu.
Tā kā nezinu - nav tik traki ar to laika patēriņu.