Lpcomputer - Krāpnieki

Stāsts ir īss bet diezgan pamācošs un aicinu jebkuru kuram kādreiz darīšana ar Lauri Pauloviču un piparbodītes firmu lpcomputer mest līkumu vai ja vēlēšanās sadarboties tad sasmērēsiet rokas un noraksiet laiku un savus nervus. Šis palīgskolas puišelis jau no skata neiedvešs uzmanību bet sadarbība bija vēl nožēlojamāka. Stāsts sākās 3 jūlijā, saprotu, piektdienas vakars un šai firmiņai jau sākās brīvdienas (ienākot birojā jau smakoja pēc lēta alus brūža) Serviss apaļa 0, pakalpojumos šis dīvainis ir ierakstījis Dieva zīmes, sākot no vizītkartes līdz mājas celtniecībai :D Uzmanieties, zinu ka skuju taka šai firmelei tāpat drīzumā, bet nekādā gadījumā nesadarbojaties ar šiem aktieriem.

K Krishinjsh 27.07.2015

NJā, piekrītu macbeton, šobrīd esi nonievājis firmu, bet pa lielam bez normāla apraksta, lai sūdzība būtu daudz maz noderīga varēji aprakstīt situāciju, ko tad viņi tādu izdarīja, no tā ko esi uzrakstījis saprotu tikai to, ka viņiem birojā slikti vēdinātas telpas, jo smako pēc sliktas kvalitātes alus(dīvaini, ka zini kā tāds smako), ja es nestu labot savu datoru, tad man būtu diez gan vienalga, kā izskatās labotājs un kā smaržo birojs, galvenais lai izdara darbu!

K kaimiņjanka 25.08.2015

Un kādā sakarā kāda fiziska persona tiek apspriesta? Darbinieks ir un paliek tikai darbinieks, ar pretenzijām jāvēršas pie priekšniecības, nevis tukši nomelnot kādu privātpersonu. Tad jau Juris Rieksnieks pats savu personas informāciju arī varēja publicēt patiesu, nevis slēpties aiz kāda izdomāta personāža. Tukši ''iedirst'' te jau visi māk. Maksimas kasieres neizdeva pareizu atlikumu? Viņas arī visas ir sliktas? Davai vārdus un uzvārdus studijā. Interneta trollis Juris labāk nokaunējies būtu. Nepatīk viens serviss, nes uz citu. Katrai iestādei ir savi pozitīvi noskaņoti un apmierināti klienti, kā arī negatīvi un negācijām pilni latvju tautas indivīdi, kuriem nekad nekas nav labi un arī nebūs. Nav jau brīnums, ka neviens nekad, nekur negrib ar tādiem sasieties, bet jāatzīst, ka tādi ir, bija un būs, bet ne jau iestādei jāiet ar līkumu, bet tādiem klientiem. Patiesībā žēl, bet klientus nedrīkst šķirot, jāapkalpo ir visi, arī tādi, kā mistiskais Juris.