www.sudzibas.lv loud.lv reģistrācija, lietošana

loud.lv - reģistrācija, lietošana

vai esat mēģinājuši lietot loud.lv ?
īsumā
No šodienas jaunā versija pieejama visiem, kas lieto datoru, pagaidām uz nenoteiktu laiku (ja viss būs ok, kā plānots, tad tiks atstāta publiski arī turpmāk). Tātad, atverot loud.lv jūs automātiski parādīs jauno versiju, atverot no mobilā uz mobilo versiju (esošo, jeb veco versiju), tiem, kam nepatīk jaunā versija vai nepieciešamas lietas no vecās versijas, tad ielogoties var caur http://loud.lv/www/, kā arī caur esošajām grāmatzīmēm

Oficiālais teksts kādu atradu kādā no blogiem

Bet ne par to stāsts , šis , cik saprotu ir privats iestādījums , pārsteidza tas , ka noreģistrējoties uzreiz ir samanām administrācijas interese , noreģistrējoties draudzenei no mana kompīša , abi mūsu konti tika dzēsti bez brīdinājuma , mēģinot reģistrēties , vai ieiet par jaunu , vienkārsi lapā neielaiž .sazinājos ar cilvēku , kurs lieto šo lapu kādu laiku , un saņēmu info , ka lietotāji tiek ielaisti pēc kaut kāda rediģējoša principa , pēc kādiem , es nezinu .ok , lapa privata , bet tad kāpēc tiek reklamēta internetā , kā brīvi pieejama .no mana datora tiek lietoti vismaz četri draugiem.lv konti , ieskrienot vel pa kādam draugam pa retam , un nekādu problēmu .dīvains saits tas loud.lv

E

L Limited 04.06.2013

Sveicināts endzijs,

drošvien drīkstu stādīties, kā arī iestādīties, priekšā kā loud.lv īpašnieks un administrātors, kurš vairāk zināms zem segvārda Limited.
izlasot tavu sūdzību, esmu lielākā nesaprašanā kā tu pats, šajā situācijā. cik vien atceros, tad kopš 2009. gada, veljoprojām esmu vienīgais, kurš ir spējīgs izdzēst lietotāju kontus, bet nu tiešām nevaru atcerēties, ka šo, vairāk kā 4 gadu laikā, būtu kaut vienu no lietotājiem dzēsis. neapstrīdēšu, ka man nav spēcīgākā atmiņa, bet nu pēdējo gadu tiešām atcerēšos. ja jūsu konti tika dzēsti agrāk, tad atvainojos, esiet laipni aicināts reģistrēties atkal. bet pieņemot, ka jūs citējāt šo, mūsu tehniskā darbinieka paziņojumu, tad tas ir noticis pēdējo dienu laikā.
kā jau minēju, esmu neizpratnē, kā tāds, pieklājīgs un apzinīgs lietotājs var tikt sodīts, šoreiz gan redzu, ka ir notikusi kontu bloķēšana, kas norāda vien uz to, ka jūsu "draudzene" esiet bijis vien jūs pats.
Neiestājamies pret to, ka vairāki, tuvi draugi, vai radi reģistrējas mūsu portālā, bet tas nenozīmē, ka jums jāreģistrē lietotāju konti priekš sevis, "draudzenes", brāļiem & māsām, gan priekš kaktusa, kuru jūs esiet aizmirsis apliet jau vairākus mēnešus. un lapā jūs vairs neielaiž, jo jums jau ir bloķēts konts. kā arī, ja jums ir bloķēts konts, tad ne vien tāpat kāds ir jūs bloķējis dēļ vairākiem kontiem. mani minējumi būtu- "ar kāju atvēru durvis, atnes man kaut ko padzerties, kalpone". drošvien šo teikumu būtu jāpatulko, vismaz, pa daļām krieviski un arī daži vārdi jāizmaina uz tādiem, kurus dzirdot ausis vīst.. nu vismaz cilvēkiem, kuri nav raduši tādus dzirdēt- jā, neesam mēs daudz, bet cenšamies izdzīvot šajos grūtajos laikos.
LAI vai kā, jauku vakaru un patīkami pavadīt vasaru, ar saviem četriem kontiem iekš draugiem.lv :)

P.S. paldies lietotājai ar segvārdu Maša, ka operatīvi spēja noreklamēt šo nesmuko sūdzību, kura, manuprāt, galīgi šeit neiederas.

E endzijs 05.06.2013

god.Limiteda kngs - es nekādi nevaru būt mana draudzene, jo man neaug krūtis . Nožēlojami, ka nespējat uzklausīt potenciālos lietotājus . Es rakstīju par to, ka pēc kārtas tika reģistrēti divi konti, viens mans, otrs draudzenes, un izteicu neizpratni kāpēc no viena datora nevar tikt lietoti divi konti diviem dazādiem cilvekiem ?! Jūsu atbilde ir ļoti nekorekta un jūsu saita demoralizējoša . Cik saprotu, jūsu lietotaju loks ir piekļaujams kādiem konkrētiem novirzieniem, interešu grupām, kopienām, jo kā jau jūs norādāt - jūsu nav daudz . Pēc šīs ''laipnās'' situācijas izskaidrošanas, noteikti iztiksim bez jūsu pakalpojumiem .Nekur virtuālajā vidē vel ar tādu nepieklājību līdz šim neesmu sastapies .

Nandia 05.06.2013

Woouuu! Cik noprotu LIMITED ir loud.lv support spečuks vai Admins... pirmo reiz gan ko dzirdu par šādu saitu un tagad vien eaprotu, ka labi vien ir, jo šāda tipa apkalpošana un informācijas norāde saviem esošajiem, bijušajiem vai pat topošajiem klientiem ir nenormāli amorāla un lecīga. Bet nu katram jau savs ceļs ejams. Kāds uz augšu un uz priekšu, bet kāds pa dubļainu peļķi kuļas un neprofesionāli izlecas. Fuj! Nav nekāda saprašana par klientu apkalpošanu cienīgā līmenī

V ViestursZē 24.07.2013

Diezgan interesants saits, kur valda sava kārtība un kurā tā sauktie admini dara, kas ienāk prātā. Ja nepieciešama kkāda palīdzība sakarā ar saitu utt .tad to var negaidīt ja vien neēsiet 20 gadīga sieviete no modes žurnāliem. Ipaši ar šādu aprobežotu attieksmi izceļās viens no administrācijas locekļiem snakes. Neiesaku tur reģistrēties un izniekot laiku.

V ViestursZē 24.07.2013

V vidzemnieks 25.07.2013

Ja jūs vēlaties lai jūs uztver kā administrācijas privātīpašumu, un tā arī pret jums izturas-laipni lūgti loud.lv!Jā, tiešām padīvains saits, kas no izklaides saita visiem lietotājiem ir pamazām pārtapis par saitu dažu administrācijas locekļu kompleksaino ambīciju apmierināšanai.