Lors Monta Vasile - Daktera attieksme

Sveicināti❗️
gribēju padalīties ar savu nepatīkamo pieredzes stāstu, jo līdz šim nav bijušas problēmas ar ārstu attieksmi, bet šis bija ļoti nepatīkams gadījums. Saskāros ar diezgan nopietnu deguna iekšējā dobuma iekaisumu un vēlējos uzzināt vairāku ārstu viedokli par to ārstēšanu. Devos vizītē pie lora m. Vasile un ieejot kabinetā, redzēju, ka jau sēž pacients, un mani samulsināja tas, ka viņa klātbūtnē bija jāstāsta sava problēma. Dakteres neapmierinātība sākās ar to, ka viņas prāt ilgi domāju datumus, kuros biju vizītēs pie cita ārsta, tāpēc neapmierinātā tonī teica: "izej ārā, izdomā īsti datumus, kad esi bijusi pie ārsta, un tad tevi kaut kad pasauks". Tālāk biju pārsteigta par to, ka, tā vietā, lai aicinātu kabinetā nākamo pacientu, kabinetā iegāja cita ārste un no atlikušās pus stundas, kas ir veltīta bez pieraksta pacientiem, netika iesaukts neviens pacients. Līdz ar to neizdevās pieņemt pacienti, kurai bija līdzīgas veselības problēmas. Māsiņa iznāca un viņai teica: " jūs nemaz nesēžat un negaidāt, tulīt sāks pieņemt pacientus ar pierakstiem". Pēc kāda laika tiku iesaukta kabinetā. Līdz ko nepiekritu viņas ārstēšanas metodei (durt degunu 4. Reizi) un vēlējos dzirdēt vai ir kādi citi varianti, bet acu mirklī izmainījās viņas sejas izteiksme un izskanēja teksti: " tu man esi apnikusi, ko tu vispār iedomājies, atnāc te un neko negribi, celies un ej ārā, es to vairs izturēt nevaru. "māsiņ, lai viņa samaksā naudu un iet, es vairs neņemšu nevienu, kas nav pierakstījies. "
nebiju gaidījusi šādu attieksmi, jo mēs dodamies pie ārsta, lai saņemtu aprūpi un ieteikumus!
Rakstot šo, vēlējos, lai katrs no mums izvērtē pie kāda ārsta labāk iet.

F

Komentāri (6)

H Hekate 30.03.2019

Es pareizi sapratu? Tu atnāci uz akūto pieņemšanas laiku, bet tā vietā lai piekristu speciālista lēmumam un veiktu procedūru, sāki cimperlēties? Man savulaik dūra katrā nāsī un skaloja 6reizes. Un te 4ras izturēt nevar? Ārstam nav ar Tevi jāauklējas

F Forsule 05.04.2019

Ir 21.gsm un ir vairākas arstešanas metodes neviss tikai duršana, pacienta pienakums ir dzirdet arsta viedokli dazhadam arstešanas metodem, neviss uzreiz piekrist visam ko saka, bet te neiet runa par to ko piekriti ko nē, bet gan par arsta attieksmi, nenovēlu Tev piedzīvot viņas drausmīgo attieksmi! Un pec mana raksta man daudz cilveki uzrakstija, ka ar tadu pashu attieksmi prec citiem.. manuprat, ja nemil darbu un apnikushi cilveki tad jaiet pensijaa, neviss deldee vel kreslu un kliedz uz visiem! Nav jega no tada arsta, kas nespej palidzet citiem , bet gan nest sliktu vardu par sevi!

N Nooby 21.06.2019

Vai tas ir aizliegts pajautāt alternatīvu? Vai visiem ir jābūt tieši tādiem pašiem kā Tu? Tu neesi nekāds paraugcilvēks jo izturēji to 6 reizes. Ārstu darbs ir tieši auklēties ar pacientiem un nodrošināt labāko ārstēšanas metodi kas apmierina arī pacientu. Šī sūdzība ir ar labu pamatojumu, bet Tavs komentārs ir pilnīga miskaste

F Forsule 21.06.2019

Nooby, piekriitu!

A A9 10.12.2022

Хамское отношения к людям.Хотелось,зайдя в её кабинет,развернутся и уйти,но были уже заплачены деньги,и замучили длительные выделения из носа.Люда правильно пишут,если она,как собака накидывается на людей,это уже не врач,пусть идёт на пенсию,не портит людям за их же деньги нервы,и вообще сидит дома,этот врач-хамище

H Halupa 14.04.2024

Aizejot pie šīs dakteres man nācās nedēļu nosēdēt mājās ar sāpošām ausīm jo viņa noplēsa abām ausīm nost ādu auss iekšienē. Dēļ tā arī parādījās iesnas temperatūra un lielas galvas sāpes. Viņa ir sliktākais dakteris kas var būt.

Когда я обратилась к этому врачу, мне пришлось неделю сидеть дома с больными ушами, потому что она содрала кожу внутри уха с обоих ушей. Из-за этого появился насморк, температура и сильная головная боль. Она худший врач, какой только есть.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes