www.sudzibas.lv Lorencio, suņu audzētava meli, vieni vienīgi meli

Lorencio, suņu audzētava - meli, vieni vienīgi meli

Uzmanību! Iesaku uzmanīties no cilvēkiem, kas apgalvo, ka pārstāv "Latvijas labāko audzētavu" Lorencio, jo: 1) Jums nekad īsti nebūs skaidrības, kuri tieši ir kucēna vecāki; 2) lielākā daļa kucēnu nekādi neatbilst standartam; 3) labākās audzētavas statusu piedēvējušas pašas audzētavas īpašnieces, kuras rupji pārkāpj ne tikai noteikumus par to, kuri kucēni uzskatāmi par nākušiem no audzētavas, par to, ka veicama suņu pārošana, kā arī dzīvnieku labturības noteikumus kopumā. Iesaku paskatīties arī citu cilvēku atsauksmes internetā par audzētavas īpašnieci un Jums viss kļūs skaidrs.

K

Komentāri (14)

S Sigita 30.06.2010

Jāatzīst, ka arī es redzēju izstādē Ķīpsalā to, kā labākās audzētavas tituls tika piešķirts pavisam citiem cilvēkiem. Turpat, Ķīpsalā, man arī bija jāpiedzīvo pilnīgi neadekvāta attieksme no Maijas Liņņikas kundzes (audzētavas īpašnieces). Diemžēl gadījās man tā nelaime iegādāties kucīti tieši no viņas. Rezultātā nācās uzklausīt kliedzienus par to, ka mana sune esot viņas un kā es esmu uzdrīkstējusies savu meiteni sapārot bez viņas ziņas. Tāpat arī noklausījos kliedzienus par to, ka mana kuce esot reģistrēta viņas klubā, kas neesot apspriežams (es jau pusgadu atpakaļ iestājos citā klubā, turklāt LKBA nolikumā rakstīts, ka cilvēks ir pats tiesīgs izvēlēties, kurā organizācijā iestāties, neinformējot par to ne suņa audzētāju, ne iepriekšēja kluba vadību, ne arī kādu citu personu). Viss tika izteikts ar neadekvātu seja izteiksmi, kliedzinu formā, neskatoties uz to, ka kundze redzēja, ka šobrīd gaidu bērniņu. Pēc visa tā neko citu, izņemot riebumu, izjust nevaru. Arī es iesaku citiem cilvēkiem turēties no šīs kundzes pa gabalu, jo, acīmredzot, viņas darbības ir absolūti neprognozējamas un bīstamas.

J j-j 01.07.2010

VISIEM PIE PAKAĻAS KO TU TE SŪDZIES, ĀRĀ IR VASARA UN CILVĒKI ĶER PIGMENTU...TĀKĀ TURPINI PAŠAPMIERINĀTIES VIENATNĒ ...

J Juris 02.07.2010

Diemžēl arī mana ģimene nopirka suni tur. Nopirkām aiz žēlastības, jo ieraudzījām, kādos apstākļos tur uztur suņus. Izauga tāds stafordšīras terjers, ka joprojām daudzi jautā, kādas šķirņu krustojums mums esot...

W WHITEPWER 30.07.2010

Kā var nezināt kucēna vecākus?
Paņemiet ciltsraksus un izlasiet, ja nepieciešams var ari brilles uzvilkt!!!

B Blackberry 09.08.2010

Pērkot no šīs suni, ciltsrakstos var neskatīties, tāpat ir skaidrs, ka, ko šī grib, to arī ieraksta.

K Kārlis 09.12.2010

Ne jau velti uz tās kundzīktes iepriekšējo mītnes vietu pastāvīgi pašvaldības policija piebraukāja...

P Policists 26.02.2011

Arī mums garšo suņa gaļa.

A Aleksandrs 06.05.2011

Ziniet, jūsu personīga attieksme pret Maiju ne par ko neliecina... Man ir divi staffordi no šīs audzētavas, ja, kuce nav perspektīva, bet tomēr izstādēs saņēma tikai teicami, suns ir perspektīvs arī saņem teicami, bet aizņem vietas. Pirms apspriest atbilstību standartam, to vispirms cikmaz japarzin, ne visi suņi ir perspektīvi ir arī "pet" klasses suņi un to ir vairākums. Audzētavai tiešam bija "Labākās audzētavas" statuss, saņemts Ķipsalā. Man šie cilvēki vienmēr palīdz, vienmēr atbild uz jautājumiem, kuru ticiet man bija ļoti daudz. Un divu gadu laikā es nedzirdēju no šiem cilvēkim neviena rupja vārda. Tā, kā pērciet bez jebkadām šaubām.

A Alla 31.07.2011

Nevaru piekrist Aleksandram. Jau vairākus gadus pēc kārtas labākās audzētavas statuss ir pavisam citiem. Turklāt no LKBA jau sen šis kantoris ir izmests. Tagad piebiedrojušies mistiskai starptautiskai organizācijai, kurā nav vispār saprotams nekas un kuru neviena cita sevi cienoša organizacija neatzīst. Tur laikam vieglāk nesekot līdzi vaislas darbam, pārot tos, ko pārot nemaz nedrīkst un vēl piedevām izsniegt rezultātā iegūtajiem kucēniem ciltsrakstus.

Gan pašas kundzes, gan to " ārzemju kolēģi" apvīti pārāk daudziem skandāliem, lai varētu mierīgi uzticēties...

Turklāt izskatās, ka Aleksandrs mums kaut ko nestāsta līdz galam vai arī ir saputrojies savā stāstījumā... Bet tas nu lai paliek uz viņa sirdsapziņas.

A Aleksandrs 11.08.2011

Sveicināti! Ko tad esmu slēpis no Jūms? Ja, jau vairākus gadus šī titula nav Lorencio audzētavaj, bet par šo titulu tika rakstīts tikai tad, kad tas ir bijis, varat apskatīties sludinājumu dēlī. Man liekas ka Jūs kaut ko nestāstat ļidz galam, jo klubs Grand Imperial brīvprātīgi izstājās no LKBA un to neatzīst vienīgi LKBA un IKU un iestājās jaunajā starptautiskajā organizacijā. Ja skatīties kas ko neatzīst, tad jau Jūsu iemiļoto LKBA neatzīst FCI un kas no tā? ))) No šiem cilvēkiem tik tiešam neesmu dzirdējis neviena rupja varda, abi mani suņi ir veseli un atbilst standartam.

A Alla 16.08.2011

Mhm, jaunā starptautiskā apvienība, kas savā sastāvā iekļāvusi organizācijas, kurām nav ne jausmas par šīs apvienības pastāvēšanu?!? :) :) :) Starp citu, internetā rodama info par to, ka apvienības vadītājai spānietei problēmas ar likumsargiem Spānjā, bet citam līdzvadītājam bulgāram, savukārt, problēmas ar likumsargiem Bulgārijā... :)
Turklāt jau viens fakts par to, ka, viesojoties suņu izstādēs Bulgārijā, tiek piedāvāta saviem mīluļiem iegūt citu eksotisku valstu (ja atmiņa neviļ- Filipīnu u.tml., lai gan tam nav īsti nozīmes) čempionu titulus, izraisa, kā minimums, smaidu... Es gan to drīzāk sauktu par atklātu krāpšanu. Tāpēc arī neta informācija par aprakstītās alianses vadītājiem nešķiet pārsteidzoša...
Rezultātā varu iedomāties kādus tikai suņus šīs organizācijas biedri pārdod kā tīrasiņu un veselus... Un analizes, protams, arī nevienam pirms pārošanas nav jāveic...
Par LKBA- tā nevar būt mana, kā Jūs izteicāties, " iemīļotā", jo esmu LKF biedrs, kuru tad arī uzskatu par savu "iemīļoto".

A Aleksandrs 07.09.2011

Kamēr nav nekadu pieradījumu, uzskatu to tikai par pļapāšanu ka ar Grand Imperial izmešanu no LKBA. Atkartošu vel reiz, vairāk ka divu gadu laikā neesmu vilies Lorencio audzētavā un tas valdībā. Ar šo atvados no jūms!

S Sigita 13.09.2011

Nu labi Saša, ko Jūs te stāstāt? www.favoritinfo.lv viss skaidri un gaiši uzrakstīts. :) Man vēl ir jautājums, vai F.C.I. organizācijas vispār zin par tādu Grand Imperial? Ļoti šaubos. :)

S Sanita 13.09.2011

Jā, jums taisnība, Sigita.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes