www.sudzibas.lv Loreal tuša 4D Drausmīgas kvalitātes tuša

Loreal tuša 4D - Drausmīgas kvalitātes tuša

Loreal 4D ir ļoti nekvalitatīva skropstu tuša - klājas ar kunkuļiem, ir ķepīga, skropstas ne atdala, ne atliec... Murgs... Domāju, ka man nav paveicies ar konkrēto tūbiņu, un devos uz veikalu mainīt, bet... Drogās pārdevējas pateica, ka tādas ir visas šīs tušas un viņas pašas esot bija šokā par šo produktu!!! Labi, ka man cilvēciski šo tušu samainīja pret citu, bet patiesībā varēja arī nemainīt, jo ne jau veikals vainīgs... Meitenes, esiet uzmanīgas, pērkot šo tušu!!!

I Inese 29.10.2011

Kaut kas tāds ir tikkai LV, savu 4D pirku Norvēģijā, un tā ir labākā tuša kādu esmu lietojusi, iespējams tikai atkal uz LV atsūtīti brāķi. Man vel tīk no Maxfaktor, melna ar zaļu uzrakstu, bet arī pirkta ārzemēs

S Sauliite 29.10.2011

Mana Maskavā pirktā arī ir ideāla. Ieteiktu turpmāk neizniekot naudu Latvijā kosmētiku pērkot. ;)

K Kristīne 29.10.2011

Es dzīvoju ārzemēs, konkrēti UK. Kopš šī tuša parādījās, es pērku un lietoju tikai to! Un varu teikt tikai to, ka beidzot esmu atradusi savu ideālo tušu un citas vairs negribu mēģināt! Tuša ir lieliska, skropstas paliek garākas, biezākas un izskatās super! Ir jāpiekrīt iepriekšējiem komentāriem, ka uz Latviju tiek sūtīti pēdējie mēsli un brāķi:( Un vēl - Austrumeiropas valstīm tacu tiek sūtītas sliktākas kvalitātes preces...

M Marta 30.10.2011

Visaam preceem kas tiek razotas Polijaa peec licences ir jaaiet ar liikumu!! Vieni meesli! Tas atiecas uz Garnier, Loreal...matu kraasas zemakaas kvalitates! Tusha no Oriflame, razota Polijaa smird peec kimijas.Lasiet kas rakstiits uz karbinas jeb pudelites un kur mineta razotaju valsts Polija..izvairaties un buusiet skaistas un valdzinoshas!

S Saiva 30.10.2011

Ko darīt, ja neuzrāda bieži vien ražotājvalsti, bet raksta, ražots Eiropas Savienībā.Droši, ka var noskaidrot, kur tieši, bet varētu būt pagrūti.

C Ciba 01.11.2011

Ja neuzrāda konkrētu valsti, bet raksta ražots Es, tad 100% tā ir Polija, jo normālas valstis parasti savus ražojumus necenšas slēpt zem mistiska ES.

M muri 02.11.2011

Es nopirku savu tušu lidostā Kanāriju salās.Ideāla tuša. Drīz beigsies un nāksies pirkt Latvijā, tad arī būs iespēja salīdzināt kvalitāti.

L laukutante 05.11.2011

Latvijā nedrīkst pirkt nevienu krēmu, vispār neko. Biju Vācijā, nopirku Nivea acu krēmu, kad tas pagājšmēnes beidzās, nopirku to pašu kolonnā. No rīt acis aizpampušas, sāp, niez, vārdu sakot šausmīga alerģija! Tagad Latvijā nepērku vairs nevienu krēmu, par kosmētiku nerunājot. Ja nav iespējas aizbraukt uz ārzemēm, jāsūta no fragrance.com un viss būs kāŗtībā.