www.sudzibas.lv Loradent SIA Nekvalitatīvs pakalpojums

Loradent SIA - Nekvalitatīvs pakalpojums

Ierados saņemt rietumu medicīnas pakalpojumu, kā pamatā ir ķirurģiska iejaukšanās, lai varu turpināt nodarboties ar sportu, kam mana konkrētā Veselības problēma traucē (pat ja mana dzīvesveida dēļ, risinājums būs īslaicīgs) .
Rezultātā nācās noklausīties cilvēka subjektīvos uzskatus par to, kā cilvēkam jādzīvo dzīvi un kā filozofiski uz to skatīties (vajag dzīvot līdz vecumdienām, jādzīvo, lai radītu bērnus utt) .
Daktere l. Šperla skritņika biedēja ar to, ka atteiksies veikt ķirurģiskās manipulācijas, ja turpināšu dzīvot tādu pašu dzīvesveidu kā līdz šim (runa iet par sportu un tā specifiku) .

Analoģisks piemērs - es vērstos autoservisā ar degvielas padeves problēmu, kā rezultātā būtu jānomaina degvielas sūkni un servisa meistars man atteiktu sūkņa maiņu aizbildinoties ka, ja es nepārstāšu liet bākā ''kreiso'' degvielu, sūkņa maiņu neveiks par cik problēma pēc kāda laika atkal atkārtosies.
Izklausās taču absurdi?

Uzskatu, ka katrs cilvēks pats nosaka ko darīt savā dzīvē un priekš tam ir domāti psihologi, ja būšu apjucis savā garīgajā pasaulē.
Vērsos pie uzņēmuma ar konkrētu problēmu, lai saņemtu konkrētu ķirurģisku risinājumu, taču saņēmu tikai 30 minūšu garu psiholoģiskas un filozofiskas dabas sarunu 60€ vērtībā.

Rēķinu saņēmu vēlāk uz epastu kuru lūdzu pēc mēneša anulēt par cik netika saņemts pakalpojums. Saņēmu zvanu no klīnikas direktores, kura bija ieinteresēta tikai rēķina apmaksā un konkrētajā situācijā iedziļināties kategoriski nevēlējās un pārstāvēja savas darbinieces un klīnikas nepamatotās intereses.

Rēķinu apmaksāju (nevēlos tērēt ne laiku, ne resursus strīdoties) , taču otrreiz šinī klīnikā vairs nevērsīšos, jo 60€ par tukšu un nesaturīgu konsultāciju ir par daudz.

G