Lopu uzpircējs firma Heinors - Par krāpšanu

Firma Heirons krāpj cilvēkus,pastāstīšu kā viņi izrīkojās ar mani.Nodevu gotiņu kautsvarā.Pirms nodošanas gotiņu nomērijām ar speciālo lenti kura visu laiku ir bijusi precīza ar mēriem.Gotņai dzīsvarā bija 580kg tātad gaļai vajadzēja būt apmēram no 280 līdz 290kg un solija pa kg maksāt 1.40ls.Un viņiem pēkšņi pēc trijām nedēļām viņi atsūta pavadzīmi kurā ir uzraks'tīts 188kg un cena ir vairs tikai 0.55ls pa kg.Zvanu viņiem neviens neko nezinot tā ir un viss viņi vienkārši ņirgājās pa cilvēkiem.Tātad sanāk es tagad par lielu gaļas govi saņemu 117ls Esiet uzmanīgi kam nododat savus lopiņus,lai nekļūstat par viņa upuriem.

S SIA Heinors 13.08.2013

Sūdzība, kas adresēta SIA Heinors neatbilst patiesībai. Piedāvātā gotiņa, ko paņēma SIA Heinors, bija slima guloša govs. Tā kā pārdevējas govij gaļas kvalitāte nebija atbilstoša prasībām, kāda būtu veselai govij, tā tika paņemta izkaušanaii, gaļas pārstrādei citur izmantošanai. Līdz ar to gaļas tīrais svars samazinās un attiecīgi cena par gaļu ir krietni mazāka. Ja viņa būtu nodevusi citai firmai, iznākums būtu tāds pats, bet, ja gotiņa būtu nobeigusies, cilvēks nesaņemtu neko.

M maratons 15.08.2013

Nevajag stāstīt niekus, jūs esat apšmaukuši ļoti daudzus cilvēkus.Tikai ļoti daudzi noklusē un neko nesaka.Bet ja kāds kaut ko pastāsta tad jūs mēģinat kaut ko noslēpt.Nav jau pirmā reize kur pa jums runā sliktu, un es pilnīgi ticu ka jūs to darāt.Vai no tā jūs esat paeduši.Labāk kaunējušies būtu.

M Montucis 21.03.2016

Arī saskaros ar šo problemu.
Ar lentu lopins bija 660kg. Vairākas reizes mēriju.
Atbrauca pakaļ un svari rāda 540kg. Kā tas var būt.
Lopins liela auguma, labi barots.
Pa tiešām labi barots.lielas ciskas. Ribas neregojas.

I Ilze Kaktiņa 13.05.2016

Labdien.
Tieši tāpēc mums ir uzpircēji ar kuriem saimnieki vienojas par visu. Ja kaut kas neapmierina, tad mēs nevienu un nekad neesam spieduši lopu atdot.
Bieži saimnieki lopiņu atdot un sejā smaida, bet pēc tam sāk rakstīt negācijas internetā. Tā, lūdzu, darīt nevajag.

Ja nav iespējams vienoties ar uzpircēju ( kaut mums viņi visi tiešām ir uzslavējami), tad vienmēr ir iespēja piezvanīt uz ofisu un mēs centīsamies izdarīt tā, lai "vilks ir paēdis un kaza dzīva" :)

Lopiņi nekad netiek pārvietoti uz uzņēmuma Novietni ( kā to dara ļoti daudzi uzņēmumi! ) PIRMS tie fiziski ir atvesti, tāpēc saimniekam ir izvēles iespējas.
Ja saimniekam ir svari, mēs vienmēr piekrītam lopiņus svērt uz saimnieka svariem un tad uz mūsu.

Lopiņu vienmēr ir iespēja nodot kautsvarā un saņemt no kautuves fakstikā izkāvuma rezultātu.

Lūdzu, saimnieki, būsim iecietīgi viens pret otru :) Vairāk komunicēsim, visu risināsim kopīgi! Būs mazāk par ko sūdzēties, būs mazāk grumbu pierē (gan Jums, gan mums) :))

Jaukas brīvdienas,
HeinorS

G Gunta- 31.07.2018

SIA Heinors šmaucas ar svariem, atbrauca pateica salauzti svari, kaut ko paregulēja nosvēra lopu pateica 450 kg, lops acīmredzami ,ka lielāks. Neatdevām, solīja atbraukt kad saremontēs svarus, uz vidus uzkāpsi rāda pa malām, stūriem nerāda svaru. Solītajā laikā neatbrauca, zvanīju uz kantori, tur mani nolika ka lops zem vidējā ko es tur sadomājusies neesot viņā vairāk par tiem 450 un cena arī attiecīgi zemāka būšot, nu atteicu, paldies par laipnību, varējāt pazvanīt un pateikt, ka no tiem ko neizdodas apčakarēt lopus neņemat. Pēc nedēļas atbrauca cita firma un nosvēra 555 kg, pavisam maza starpība zemnieciņam. Cena protams arī atkarīgi no svara pavisam cita. Nu tad parēķiniet uz cik laipnais un izpalīdzīgais Heinors gribēja mani apšmaukt. Esiet uzmanīgi pārbaudiet svarus gan pa vidu gan pa stūriem un malām, visur jārāda vienādi, neļaujiet sevi apkrāpt.

L Luize Avotiņa 12.03.2019

Nu, šoferis taču atzina, ka svari bija salūzuši. Drošvien tāpēc lops citiem svēra vairāk. A, cits pircējs novērtēja, kā augstāko barojumu? Kam pārdevāt?

G gairapr 17.09.2018

Nevaru pateikt un komentēt, kā gājis citiem, bet varu pastāstīt par sevi. Šai firmai atdevu visu savu ganāmpulku, apm. 30 dzīvniekus un priecājos par savu lēmumu-mani apmierināja ne tikai cena, bet arī attieksme, Esmu pateicīga dispečerei Ilzei un šoferiem krāvējiem par taktisku un iejūtīgu attieksmi gan pret saimnieci, gan dzīvniekiem.

Ar cieņu -INTA SERGEJEVA, ZS LIEPIŅAS STAICELES PAGASTS, ALOJAS NOVADS.

V V.Stuļģe 14.11.2018

05.11.2018 es nodevu teli firmai Heinors.Esmu pārstegta par to atsaucību , laipnību un izteikto mums piedāvājumu.Liels paldies šoferim un dispečerei Ilzei.Svars bija noteikts precīzi,cena netika mainīta.Samaksa atnāca uz kontu precīzi apsolītā dienā.Ar firmu Heinors var sadarboties droši.
Ar cieņu; Valentīna Stuļģe, Z/S Gāguli,Keguma novads, Birzgales pag.

I [email protected] 22.03.2019

Heinors nekad nau mainījies kāds bija tāds ir pats labākais