www.sudzibas.lv Longo Latvia SIA Slikts serviss, krāpšana

Longo Latvia SIA - Slikts serviss, krāpšana

2022. Gada septembrī iegādājos automašīnu no sia longo mūkusalas ielā 72a, Rīgā. Pirms iegādes intersējos par dažādām tehniskām lietām kas attiecas uz konkrēto automašīnu. Viens no jautājumiem bija arī par to kādā stāvoklī ir zobsiksna un vai tā ir mainīta. Uz ko man atbildēja, ka automašīnai ir ķēde ne zobsiksna, un, ja tā sākot grabēt, tad to servisā pievelkot. Tā kā man nav tik specifiskas zināšanas, tad pieņēmu kā ticamu atbildi. Pēc pāris dienām parādījās nepatīkama skaņa motorā (brīžam tā bija tāda, ka nepazīstama persona pienāca un teica, ka kaut kas nav kārtībā ar automašīnu) . Skaņu ierakstīju (ja nu pēkšņi pazūd) un vedu auto uz sia longo mūkusalas ielā 72a, Rīgā, jo vēl darbojās garantija (garantija ir arī uz šīs detaļas - ķēdes defektu vai bojājumu) . Sia longo paņēma auto uz izskatīšanu – kā garnatijas pieteikumu. Pēc pāris dienām to atgrieza ar komentāru, ka automašīnas motorā neesot neparasta skaņa, ka viss ir pārbaudīts un nekas nav atklāts (lai gan nosūtīju viņiem arī ierakstu ar nenormālo skaņu motorā) . Drīz pēc tam vedu pie sava meistara mainīt automašīnai riepas. Viņš uzreiz jautāja vai ar auto viss ir labi (lai gan nebiju neko stāstīJusi viņam) , jo dzirdama nelaba skaņa no motora un 98%, ka tā ir ķēde. Šajā gadījumā pēc tam aizbraucu uz opel servisa centru, kur man arī pirms pārbaudes pateica, ka ir problēma motorā, kas apstiprinajās arī pēc pārbaudes. Serviss uzrakstīja savu slēdzienu ar kuru uzreiz devos uz sia longo mūkusalas ielā 72a, Rīgā, jo garantija vēl nebija beigusies. Sia longo uzreiz paņēma auto uz izskatīšanu – kā garnatijas pieteikumu. Automašīnu varēju saņemt apmēram pēc divām nedēļām. Man tika paziņots, ka tiešām bija jāmaina visa sistēma, kas saistīts ar ķēdi un vēl sajūgs. Es uzskatu, ka tā ir cilvēka muļķošana, sistēma - melot un cerēt, ka pircējs atmetīs ar roku un pats ar auto tehniskām problēmām (kas attiecas uz garantiju) pats tiks galā. Saņēmu auto un braucu ar domu, ka nu jau viss ir sakārtots no sia longo puses. Bet šogad mainot riepas no ziemas uz vasaras, meistars ieraudzīja tādas neizdarītas lietas no sia longo puses…! Vietā kur “it kā remontēta ķēde, sajūgs” nav vispār ieskrūvētas skrūves vai saskrūvētas tā, ka vēl pēc pāris kilometriem tās izkristu (man ir gan bildes, gan video) . Es uzticējos sia longo, jo it kā labas atsauksmes (ko laikam paši sarakstījuši) , iso sertfikāts, bet kā izrādās krāpnieku kantoris. Būtu labi, ja sia longo publiski izskaidrotu kā var atdot pussaskrūvētu automašīnu. Es pat neiedomājos, ka man jāņem līdzi savs meistars, kurš pārbaudīs vai viss ir saskrūvēts it kā tik “kvalītatīvā paklpojuma sniedzēja” uzņēmumā. Un kas zina kas ir saskrūvēts vai nesakrūvēts pie ķēdes un sajūga.

S spotled 10.05.2023

Tu laikam nezini kas ir "krāpnieku kantoris" aizbrauc uz Rumbulu :)

Jebkurai lietotai mašīnai jārēķinās ar servisiem un Opelis nebūs izņēmums.

Kas attiecas no longo, šamējie visu pareizi izdarīja - pamatojoties uz garantiju lietotai mašīnai, pieņēma un saremontēja.

Par skrūvēm - negribas ticēt kad Longo servisa čalis aiz ņehuj darīt izskrūvēja skrūvi...