www.sudzibas.lv lombards24 mans fotoaparats

lombards24 - mans fotoaparats

Biju iekjilajusi savu fotoaparatu TALSOS, LOMBARDS24. 6odien izperkot to, konstateju, ka uz ekrana ir iespiesta melna svitra. Uz jautajumu, kas noticis ar manu fotoaparatu, lombarda darbinieks man atbildeja, ka svaidijis vinj6 neesot un vispar, lika saprast, ka ta nav vinja problema. Lombarda darbinieks nepiedavaja savu palidzibu un pat neatvainojas, kaut gan, ta ir vinja vaina, jo es vinjam fotoaparatu nodevu rokas veselu, nesasistu, neskrapetu. Un vinj6 ir vienigais 6ai lombarda darbinieks. Esmu ljoti sa6utusi... iesaku, visiem kjilat cita lombarda jusu preces, vai ari manit darbinieku un attieksmi pret precem un klientiem. Starp citu, esmu vel dzirdejusi sudzibas par 6o darbinieku... Vairs 6aja lombarda, nekad, neko nekjila6u. Mekle6u tel. numuru 6i lombarda vaditajiem, gribu dzirdet vinju viedokli. Vai ta ta ir, ka lombards24 nenes nekadu atbildibu par klienta atstatajam mantam?!...

J Jānis 22.04.2011

ko nizīmē tie "6"?

I Ieva 22.04.2011

Visi urlas tā raksta.

ž žanna 23.04.2011

Ja ieķīlājot uz papīra nav bijuši nekādi ieraksti, ka aparātam jau bijusi švīka -jāceļ skandāls. Noteikti raksti tā lombarda galvenai vadībai, ja nav rezona, dod tiesā, un pēc tam piedzen no kretīniem tiesas izdevumus.

M Mazais 02.08.2011

Lombarda darbinieks katrs uzņemas atbildibu par mantu ko ir saņēmis, ja displejs "tiešām" nav bijis bojats ir jāvēršas pie vadības lai risinātu

B BadOzy 18.12.2012

Vajag somiņas dod līdz kad ķīla, pašiem jadoma par to lai prece ir iepakota, Lombarda darbiniekam nau laka jūsu preces vel iepakot kautkur!!!

U uguntinja 22.06.2016

Lai aizsargātu savu ieķīlāto mantu no citu cilvēku lietošanas kamēr tā atrodas lombardā iesaku ieviest drošības plombas, kuras atver ķīlas izpirkšanas brīdī. Es to saku tāpēc, jo piedzīvoju arī nepatīkamus brīžus. Pirmo reizi, kad izpirku datoru, tam ekrāns bija viss vienos punktos,nošļakstīts .Otrreiz uz ekrāna bija švīkas no slaucīšanas, kautgan abas reizes pirms ieķīlāšanas nopulēju visu perfekti. Arī esmu no bijušā lombarda darbinieka dzirdējusi, ka telefoniem detaļas nomaina pret vecām. Tā ka vērts būtu padomāt par drošības plombām!!!

E Enot 04.07.2016

Tiesi no darbinieka jus to dzirdējusi, no kura darbinieka jus to dzirdejat? KAtru dienu tie lombarda darbinieki sež un maina detaļas, katru brīvo bridi.... Pat nav vardus