www.sudzibas.lv Lombards Nelaipna un nesmuka attieksme

Lombards - Nelaipna un nesmuka attieksme

Vakar gāju uz lombardu iesniegt savas zelta lietas nodevu tās kundzei, kurai bija slikts garstāvoklis, ar lielām acīm apskatījās manas dārglietas, teica lai pagaidu dažas minūtes es gaidu un gaidu, tad uz lombardu bija ieradusies policija un jautāja kur es dabūju dārglietas, es pateicu, ka tās ir manā īpašumā un nav zagtas, man pat līdzi bija aplieci ēnosi dokumenti par to iegādi vai saņemšanu
policisti pārliecinājās par to un aizgāja, bet kundzei mutē itkā būtu putas paradījušas, tāda neapmierināta bija, ka pazemoju viņas policistu klātbūtnē, pēctam pieņēma dārglietas un par tām saņēmu labu naudu, vairs nekad nesperšu savu kāju šajā lombardā, ja pat uz klientiem sauc policiju nu nereāls kauns.

H Helsu 04.01.2021

Sis ir tiesi pozitivi, vismaz ziniet, ka darbiniece nav vienaldziga un censas nepienemt aizdomigi iegutas lietas. Nav noslepums, ka lombardos parsvara nonākt nelikumigi iegutas mantas.