www.sudzibas.lv Lombards Nekompetence

Lombards - Nekompetence

Manā īpašumā ir pildspalva skaista vērtīga kopā ar zeltu un tās vērtība nav maza lai gan citam šķistu nieks bet ir sieviešu laulības gredzena smagumā tas zelts tur / / bet lombardā man atļāvās pateikt ka tas nav zelts.. Iespļaut ģīmī visiem tiem stulbeņiem.. Atļāvās pateikt ka man ta lieta nebūs vairs vajadzīga un laidās ieskrāpēt. Bojāt lietu.. Gribas samaksāt lai iedod pa purnu kāds goda vārds.. Atradies pekstiņš pārsimt eiro dēļ.

V vadja 10.04.2017

kādā adresē?

Aigars31 10.04.2017

mēs ar pirkstu nerādīsim šoreiz.. galnais ka es zinu ka ir loši

V vadja 10.04.2017

Pateicos tev, tagad mēs jau visi zinām, ka ir loši :)

Jēēē! Aigars13 no trakomājas izlaists! Nu tik sāksies.
"Manā īpašumā ir pildspalva skaista vērtīga kopā ar zeltu" - ir tāds teiciens: ne viss ir zelts, kas spīd!
"Iespļaut ģīmī visiem tiem stulbeņiem." - agresiju tomēr vēl īsti nav apārstējuši...
"Gribas samaksāt lai iedod pa purnu kāds goda vārds." - ko, par velti neviens goda vārds, pat pa purnu tev negrib iedot? Šausmas!

B BK 11.04.2017

Nu tu esi gan...Ej ārstēties.