Lombards 24 - krāpšana

Labdien. Vēlos brīdināt, lai neko neieķīlājat vai kur nu uz neatgriešanu pārdodat jebkādu elektroniku, ierīces, zeltu, sudrabu vai jebko citu. Lieta tāda, ka aizgāju, pārdevu sudraba gredzenu, samaksāja 1ls, kaut gan tas gredzens maksāja 10x vairāk. Bet nauda tobrīd bija vajadzīga. Vēl pajautāju, cik var dabūt par Nokia skarienjūtīgo mobilo telefonu (modeli neminēšu), atbildēja, ka knapi 30 ls. Kāda krāpšana! Telefons jauns, bet palietots, gatavi iedot naudu, kura ir 4x mazāka nekā telefona cena veikalā. Sanāk, ja cilvēks aiznes galīgi vienkāršu, vecu mobilo, dabūs knapi 5ls? Un ko viņi iezīmē uz gredzeniem - sarkanu zīmogu, kurš nomazgājas, bet bojājums paliek. Vieglam sudraba gredzenam gatavi dot 0.50 ls. Nu, vārdu sakot, 50 santīmus. Un sudrabu sver tikai uz 15 santīmiem gramā. Smieklīgi un galīgi viņiem kauna nav. Skatījos, pārdeva Blackberry telefonu - 50 ls, gan jau cilvēciņam kurš to pārdeva, iedeva knapi 35 ls. Kaut kāds murgs, kā arī sudraba lūžņus kā vecas sudraba karotes, Latvijā ražotas, arī neņems pretī.

U

E Ebijs 15.12.2011

Ebija, tev kauns ir? Ja reiz rakstīts, ka 0.15Ls/gr par sudrabu, tad tā viņš arī ir. Tu izstiepies vai saraujies, gredzens pēc tavas vēlmes smagāks nepaliks un biržā sudrabam cena ar nekāps tikai tāpēc, ka tev vajadzīga nauda. Skarienjūtīgs Nokia par 30Ls? Priecājies, par manu dod tikai 20, un tā ir pilnīgi atbilstoša cena, jo jāsaprot, ja reiz tu neizpirksi to telefonu, tad arī lombardam ir jānopelna pēc tam par to telefonu. Tā kā, lūdzu, necepies, bet padomā loģiski...

E elats 15.12.2011

meitenīt ja nejēdz neko no lombardu biznesa paklusē, aizej pastaigā pa pārējiem lombardiem kuros puse nerunā latviski, pusē strādā resni žīdeļi un trešajā pusē tādus pavecākus telefonus nemaz neņem. + ebija nav forš vārds

E emīls 15.12.2011

Ebija, rakstot šo idiotismu, tu tikai pārādiji savu stulbumu un nemazāko sajēgu par lietām ko apraksti, vienārdsakot esi maza daune

Z Zeltacs 15.12.2011

°Pilnībā piekrītu jums visiem... Ebija vnk no sākuma raksta un pēc tam varbūt padoma ar galvu :D

S SSSS 15.12.2011

da tu esi debils

K K.K.K. 15.12.2011

galīgi garām jaunkundz... Lombordos cik man zināms ieķīlā nevis pārdod. Bet varbūt kas ir mainījies? Pa tādām iestādēm nestaigāju :D

ū Ūja 15.12.2011

Lombards nav jums nevajdzīgo/nolietoto/saplēsto lietu uzpirkšanas punkts. Pieņemot preci, darbiniekam vienmēr jāapdomā risks, ka šo mantu neizpirks un par cik viņš varēs šo mantu realizēt. Kā jau iepriekš ir minēts, lombarda peļņa rodās no IEĶĪlĀTO mantu procentiem. Ja Ebija ieķīlā savu telefonu par 20 latiem, tad procentus maksā no 20 latiem un galu galā 20 latus būs daudz vieglāk atdot lombardam lai izpirktu savu ļoti vērtīgo telefonu. Ja ir vajadzīga vairāk nauda, tad jau uz lombardu jādodās ar zeltu. Katram cilvēkam jau sava manta šķiet ļoti vērtīga, bet vajag paskatīties kas pasaulē notiek, kā cenas mainās, kas jauns un par cik vispār var nopirkt jūsu pirms gada iegādāto šiko lietu šodien.

G GADIGAMATE 15.12.2011

KO ZOSEI PAR KOSMOSU SKAIDROT??? TAPAT NESAPRATIS.

A Antra Kopeika 30.09.2014

Lombards 24 ir krāpnieks un izspiedējs, jo es aizņēmos 120 euro, kaut noformēju šo naudiņu uz 3.mēn.sastādot grafiku, bet visu summu atgriezu pēc vairākām dienām, + samaksāju 0, 70 c par izmantotām dienām, bet man katru mēnesi nāk procentu maksa, bet par ko ???? Naudu taču atgriezu stipri pirms termiņa.
Grasos sniegt tiesā, un piedzīt no Lombarda 24, kompensāciju, par nervu bojāšanu un par naudas izspiešanu.