www.sudzibas.lv Lombards 24 Algas neizmaksa

Lombards 24 - Algas neizmaksa

Šausmīga šmaukšanās ar naudu izmaksu kad aizej no darba. Pirmkārt, kad sāc strādāt māca ka pieņemot preci var pārvērtēt, lai piesaistītu klientus un pieņemsim ja cilvēkam dod 17 eiro par telefonu, ko dators uzrāda, tad var noapaļot uz 20 eiro. Kad izlemsiet aiziet, no pēdējās algas atskaitīs par visām šādām precēm, lai beigās varētu neizmaksāt neko, jo instrukcijās ir rakstīts savādāk. Lai arī maiņas naudas, KO IR JĀATVED MENEDŽERIM, BET NEZKAPĒC PA 9!!! MĒNEŠIEM TIKA IZDARĪTS TIKAI 1 REIZI. Taka ja domājat iet strādāt uz šo kantori rēķināties, ka jebkurā gadījumā pēdējo algu nesaņemsiet! :) Ļoti nepatīkami augstākstāvošie, visu laiku čakarēs smadzenes, līdz būs beidzies pārbaudes laiks. Alga +/- laba, ja nevelk nost katru mēnesi par "pārkāpumiem" dažādiem.

E

2 21.gs 03.05.2017

Algu naksies redzet pienemtajas it ka parvertetajas mantas kaut ari ir teikts izmanot salidzini.lv majas lapu - kura cenas ir no neatminamiem laikiem pirms aiziesanas uztaisis vel inventuru un izdomas vel ko atrast. Opcijas divas turpinat stradat un vini piedava atmaksat par parvertetajam mantam pasam ar kreditu :D Praktiski tu pats klusti par klientu :D , Atvilks no algas katru menesi. Parvertatas mantas vienkarsi iedos tev pasam uz rokam pardot :D. Ja daudz iebildisi saksies mobings. Tads 90to reketieru klubinsh. tagad manuprat deve sevi par "Banknote" Neiesaku nevienam stradat sija kantori!